Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rossz szokása a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rossz szokása a párodnak pl túl sok PC játék? Okozott lelki terhet neked?

Figyelt kérdés

Mennyi idősek vagytok? Leginkább nőkhöz szólok. :)

N



2022. márc. 24. 01:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
hülye kérdéseket ír ki gyakorira, nem hagy PC-n játszani
2022. márc. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
:D tetszik a szarkazmusod!!
2022. márc. 24. 01:12
 3/39 anonim ***** válasza:
17%

Igazából nincs ilyen szenvedélye. Ritkán szokott játszani, akkor se többet egy órábál. Engem régebben az zavart inkább, hogy este tévézésnél nem volt szabad beszélni, mert nem hallja a tévét, meg nem bújt hozzám, mindig én kezdeményeztem.


Ezt szóvá is tettem és megfenyegettem, ha találok kedvesebb férfit, akkor lelépek. Azóta nagyon figyelmes velem. Ez már több éve történt.

2022. márc. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem játszik legalábbis nem úgy. Munka után estig sokat ül ugyan gép előtt de van egy hobbija, fotózik, amiatt. De ha van vmi azonnal csinalja, kerdezi mit segitsen, szóval nincs eddig gond. Egyelőre semmi nincs ami zavarna, több mint 1,5 éve vagyunk együtt.
2022. márc. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

PS4-ezni szokott munka után, engem ez nem zavar. Neki ez az énidő, és meg is érdemli, mert elég sokat dolgozik. Viszont ha van pl. házimunka, akkor az előnybe van részesítve, mint a ps.


Egyébként nem teljesen értem a kérdést. Neked nincs semmilyen hobbid, amit nem együtt csináltok? Miért zavar téged, hogy nem ugrál körbe 0-24-be? Miért lelki teher számodra?

2022. márc. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Nos én férfi vagyok, nekem van PC játékos "rossz szokásom". Számomra ez kikapcsolódás, időnként barátokkal, időnként párommal csináljuk, ugyanakkor igyekszem, hogy ne menjen a kapcsolat rovására. Minden második munkanapon nagyobb hangsúlyt helyezek barátnőmre, hétvégén mindig szervezünk közös programot, ahová elmegyünk.


Maga a játék szerintem nem okozhat lelki terhet, hacsak nincs valami pszichiés beidegződésed, aminek köszönhetően nem tudod elfogadni, hogy a barátod így kapcsolódik ki. Ha pedig egyáltalán nem akar rád szánni időt és csak játszik, akkor sem a játék a hibás, hanem halálra van ítélve a kapcsolat, egyszerűen nem akar veled lenni.

2022. márc. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten szeretünk játszani. Az elején csak együtt, de aztán persze már külön is szoktunk. Lettek időközben saját játékaink.

Mivel mindketten elég rendesen be szoktunk kockulni, ezért elég elnézőek vagyunk.

Viszont neki most volt másodszorra, hogy szóltam, mostmár tényleg túlzásba viszi.

Az elsőnél kb két hónap után szóltam, mert a kommunikációnk rovására ment. Mindig 6-kor kezdődött, és sokszor 10- 12-ig tarott. A kérésemre néhányszor kihagyta, hiszen a vacsizós sorozatozós együtt töltött időnk kárára ment, sokszor lefeküdtem és nem vártam meg. Előtte esténként beszélgettünk nagyokat. Ennyi idő után érezni lehetett, hogy eltávolodik, bezárkózik. Nehezen hagyta abba, mert nem vette észre, hogy mennyire a kapcsolatunk rovására ment a már túlontúl sok játék.

A másik kB novemberben kezdődött egy mobilos játékkal. Az is oda jutott, hogy ha nálunk volt a tesója, akkor is elvonult, hogy nyomkodja. Ha sokat volt itthon, nem csinált semmi mást. Szóltam. Most a szokásos egész délután helyett, inkább rendet rakott takarított.

Gondolom tanult az elsőből.

Én is rá tudok kattanni egy játékra, de túlzásba csak 1 hétig viszem kb, mert érzem, hogy a semmire megy el az időm. Párom mint mondtam sokkal tovább. De szerencsére megoldottuk.

2022. márc. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, bocsánat, 30 évesek vagyunk, #7-es voltam.
2022. márc. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
50%
Egyik exem volt (véleményem szerint) játékfüggő. Heti 100+ óra a gép előtt mindenféle játékkal. Én sosem értettem ezt, miközben az élet kint zajlik.
2022. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

A párom online pókerezik este illetve hétvégén.

Engem nem zavar , tudom hogy fontos neki mert nem csak egy hobbi hanem az egyik bevételforrás is.

Ha programunk van ,vagy csak simán megkérem rá akkor abbahagyja a játékot. És amíg ez így van addig nem zavar.

2022. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!