Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajusz20 kérdése:

Tanácsot szeretnék kérni Arról lenne szó hogy 6 éve vagyok együtt a párommal és kb fél éve a PC játék függőségem miatt nagyon keveset foglalkoztam vele,, és most lehet szakítani akar velem. Helyre tudom hozni a dolgot vagy már esélytelen?

Figyelt kérdés
29/f én ő 31/l

2022. szept. 4. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Mivel játszol?
2022. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne nekünk írj, addig is megy az idő. Gyorsan hívd el sétálni, beszélgetni, vegyél neki virágot, egyetek jókat stb, amit szeret.
2022. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1-es sok online játékkal
2022. szept. 4. 22:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem szakított, akkor kezdhetnéd azzal, hogy odamész hozzá, és elmondod neki azt, hogy úgy érzed, az utóbbi időben elhanyagoltad, de szeretnél változtatni, mert fontos neked. Ha mindezt valamilyen kis apróság társaságában teszed, vagy valamilyen apró kis figyelmesség mellett (pl. kitakarítod a lakást), akkor jobbak az esélyeid.
2022. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2-es már 6 napja többet keresem és többet beszélek vele,munkát mikor be fejezi este minden nap el mentem elébe,ma sétáltunk fagyiztunk együtt.úgy érzem hogy jó úton haladok de kicsit félek hogy nem tudom helyre hozni
2022. szept. 4. 22:37
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy együtt szeretne lakni veled, vagy esetleg házasságot kötni?
2022. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen el mondtam már neki hogy sajnálom hogy ilyen voltam és meg probalok pozitiv irányba változni ,játszást is félre teszem majdnem 100%-ban
2022. szept. 4. 22:40
 8/15 A kérdező kommentje:
Együtt lakunk már kb 3 éve, szeretne házasságot és gyereket
2022. szept. 4. 22:41
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha gyereket szeretne, akkor már világos, miért akar szakítani veled. Egy játékfüggőnek senki nem szülne szívesen, ott ki is kell venni a részed. Nyugtasd meg, hogy változott a fontossági sorrend.
2022. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd a pitsaba a szaros online jatekot! A baratnod a fontos!!! Nem az a szar! Majd ha szepen lelep majd eszhez tersz csak mar keso lesz!
2022. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!