Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta v hirtelen 30? 😅

Gta v hirtelen 30? 😅

Figyelt kérdés
Mikor nekiálltam játszani már az első órában azt hiszem hirtelen felugrottam 30-as szintre. Ez miért van? Ilyen új játékos kedvezmény vagy mi?

2023. ápr. 18. 06:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Oh köszönöm várom a hívást 😅

Nightclubon kívül már minden van csak utálok szállítgatni elmegy vele egy csomó idő... Van hogy így is kidob amúgy mindenkit a szerverről de én annak csak örülök.

2023. ápr. 26. 14:53
 12/20 anonim ***** válasza:
Meg is tudod venni az utánpótlást a businessekbe, csak az nem annyira hatékony (magyarul kevesebb a nettó nyereség)
2023. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ja. lehet, hogy más szólt is, általában a befejezés után 1 órán belül, szóval, ha visszamész a tengeralattjáróra és aktív a küldetés indítás, akkor mehet is.
2023. ápr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem jelzett semmit de szerintem még a térképen sincs rajt a tengeralattjáró. :D de mindjárt megpróbálom megnézni...
2023. ápr. 28. 21:14
 15/20 anonim ***** válasza:
A tengeralattjárót tudod hívni a menüből! M-betű, Securoserv, ha jól emlékszem CEO-nak kell lenned előtte.
2023. ápr. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Úgy csináltam meg hogy azt állítottam be hogy ott kezdjem a játékot kiléptem meg vissza😂
2023. ápr. 29. 12:29
 17/20 anonim ***** válasza:
Az is jó megoldás :D
2023. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ez a passzív pénztermeléa hogyan is működik? Elég nagy probléma az is hogy hiányos az angolom.
2023. ápr. 29. 13:14
 19/20 anonim ***** válasza:

A passzív az pl a nightclub. Vannak ugye a businesseid. Van a motoros (pénzhamisítás, fű, narkó, papírhamisítás stb...) meg vannak a CEO businessek. Ha bemész a nightclubba és odaülsz a számítógép elé, akkor látod, hogy ezek hogyan termelnek passzívan a nightclubba. Látsz ilyet, hogy Cargo & shipments, organic produce stb... csíkokban látszik, mennyi van belőlük. Ez a passzív termelés, ami akkor nő, ha játszol, magyarul valós játékidőben. (De azért passzív, mert ha pl leülsz a játékban tv-t nézni akkor sokan bekapcsolva hagyják a játékot és az csak megy, telnek az órák és nő az érték a nightclubban.) Aztán ha betelt egy, vagy több, akkor sell good-szal eladhatod. Tök mindegy mennyi a cucc, az egészet egy furgonba rakják. Általában elég gyenge npc-k támadnak majd, van, hogy több pontra kell elvinni, van, hogy elmész egy pontra, de ott yardok várnak, át kell menned másikra stb... tehát egyedül megoldható, de időre megy, általában 15 perc van rá.

Érdemes üres lobbiban csinálni, ki ne lőjék alólad az autót.


Ja a business battle-k, ami szokott lenni a lobbiban, ha kellő ceo van, azok ezt növelik! Tehát ha ott szerzel valamit, akkor a nightclubba kell elhozni, és nő az adott termék aránya.

2023. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mihamarabb veszek egyet. 😊
2023. ápr. 30. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!