Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem ad lehetőséget a...

Miért nem ad lehetőséget a gta online arra hogy valaki pacifista becsületes módon érje el a max szintet?

Figyelt kérdés
Olyan filozófiai kérdést vet fel, hogy az életben semmit nem érsz kivéve ha rendőrgyilkos bűnöző vagy!

2023. ápr. 25. 06:13
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon egyszerű, nem kell a játékkal játszani, ha nem tetszik a megközelítési módja. Ez egy szürreális karikaturisztikus fiktív világ, ahol így érvényesülhetsz. Dönthetsz úgy, nem játszol vele. Max szint amúgy mit takar?
2023. ápr. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig úgy döntöttem GTA-zni fogok, filozófiai szinten vizsgálom. Ledolgozod az egész életed és évek alatt se mutatsz fel egy házat, kocsit, vagy bármit, de a játék egy utat kínál, bünözés, játék szinten sokkal nagyobb kihívás lenne elérni a legmagasabb szintet becsületes úton. Én megpróbálom, de már kényszerít a bűn útjára.
2023. ápr. 25. 07:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A játék nem egy utat kínál, hanem simán erről szól. Ez nem egy életszimulátor. Ha ilyesmire vágysz, arra ott a Sims.
2023. ápr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Rossz oldalról közelíted meg! Már a játék címe is az, hogy "Autólopás" (Grand Theft Auto). Akkor mégis, mit vársz? Nyilvánvalóan bűnözőkről szól, nyilván te is bűnöző vagy.

Ha olyan élményre vágysz, ahol Te gyarapodhatsz legális úton, akkor ott a Sims valamelyik része (ha jól tudom a 4-es ingyenes), vagy bármelyik gazdasági szimulátor, illetve van ezernyi "sétaszimulátor", ahol pl éled a mindennapjaidat, mondjuk mint erdész.

Elkezdhetsz gazdagodni a GTA Online-ban ölés nélkül is, de nagyon lassan fog menni. Taxizhatsz (fuvaronként 1-2 ezer gtadollárért), vagy a kaszinóban is játszhatsz, naponta 1000 gtadollár látogatói bónuszt lehet kérni a kasszáscsajtól), kereshetsz pénzt a teniszmeccsekkel, illetve a golffal, de ott se milliókat, elkezdheted gyűjteni a rejtett tárgyakat, de ez sem hoz sokat, lehetsz versenyző aki az online versenyeken indul, ehhez nyilván kocsi kell, de utána nagyot lehet kaszálni, aztán ott van pl a Sightseer küldetés, ha jól emlékszem óránként megcsinálhatod, nem kell ölni, csak három táskát megtalálni különböző pontokon. Persze, lehet, hogy npc-k rád támadnak, de ölés nélkül is sikerülhet.

2023. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ne a GTA-t vizsgáld... Ennyi erővel kérdezhetnéd azt is a Doom-ban miért nem lehet tárgyalóasztalhoz ülni a démonokkal?
2023. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor én is nem rendeltetésszerűen játszom a játékokat. :) WoW-ot single playerben, Rust-ot úgy, hogy utálom a pvp-t, pedig kábé az egész játék egymás gyilkolásáról szól. El se tudom képzelni, mit csinálnék a Counter Strike-ban. :D
2023. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Mafia-ban én se értettem miért nem lehetett becsülettel dolgozni, én maradtam volna taxis!
2023. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!