Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok, szerintetek is nagyon...

Lányok, szerintetek is nagyon aranyos, kedves, becsületes ez a srác?

Figyelt kérdés

Ezen a képen látható srác:


[link]


2021. máj. 10. 22:59
A kérdező szavazást indított:
Aranyos, becsületes
Kedves, becsületes
Jószívű, becsületes
5 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a csávót most akarják leültetni 100milla sikkasztásért😃😃
2021. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom de abban az időszakban amikor ez a kép készült nem képzelte volna senki ezt, hogy ilyen ember valójában, vagy lehet akkor még nem ilyen ember volt?
2021. máj. 10. 23:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Már akkor is egy törtető, mindenkin átgázoló ember volt. Sose értettem mit ettek rajta az emberek. Mellesleg azt se lehet mondani, hogy azért ismerték félre az emberek, mert jóképű és tehetséges énekes. Nem jóképű, énekesként semmire se vitte.

Az összes ilyen celebnek vannak személyiséghibái. Csalják a feleségüket, adót csalnak, baleseteket okoznak, átgázolnak mindenkin, politikusokhoz dörgölőznek állami támogatásért, trafikengedélyért. Most nem F. Dávidról írom ezt, de már szinte mindegyik énekes celebritásról kiderültek visszataszító dolgok. Ember ők is, az anyjukat megb@sznák pár forintért.

2021. máj. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten sunyi, megbízhatatlan benyomást keltett bennem már akkor is, amikor még nem olvastam el az 1. választ. Ránézésre a leitatja a csajt, megerőszakolja, aztán tagadja az egészet típus.
2021. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
46%
Külső alapján ítélkezni valami rohadt gyerekes... Hány éves vagy, kérdező? 10? Már eleve az szánalmas, hogy erre a hormonzavaros hülyegyerekre azt írod, hogy aranyos. Ahogy kinéz, az inkább gyomorforgató. Nem, én sem nézek ki jól, viszont férfiasan rohadtul.
2021. máj. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó te egy ritka idióta gyökér vagy már ne is haragudj
2021. máj. 11. 09:12
 7/7 A kérdező kommentje:
2021. máj. 11. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!