Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fortnite mire jó?

A Fortnite mire jó?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam róla, pár Youtube-videót láttam, ahogy mennek ide-oda és gyűjtenek dolgokat.


Ha mondjuk Xbox-on elkezdeném én is játszani, mire számíthatok?

Lezs egy karakterem és egy ilyen open world-ben talizok más játékosokkal?



2023. máj. 9. 10:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%

Áh, szóval ezek, elnézést, de fogalmam sincs, én nemigazán szoktam játszani. Ami engem illet, nekem a játék az játékot jelent, de igen. Lehet benne többjátékost játszani, és lehet lövöldözni.


Ahogy gondolod kérdező, én bele nem szólok, és bele nem szólhatok, hogy hány kérdést írsz.

2023. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem értettem sosem, miért rendelkeznek egyesek komoly ambíciókkal azzal kapcsolatban, hogy olyan dolgokra kommenteljenek amiről fogalmuk sincs.


Szerintem ez a magyar néplélek. Hogy értünk mindenhez (is). Csak amikor kérdeznék párat már hirtelen kisül, hogy azt se tudod melyik bolygón vagy...

2023. máj. 9. 22:27
 13/24 anonim ***** válasza:
54%
a F@snájt 1 rakat lócitrom. Inkább valami értelmes játékot keress.
2023. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%

Szóval, nem értetted sohasem? Mégis micsodát? Figyelj kérdező, elmondom neked, hogy mi van. Az van, hogy én normálisan válaszoltam a kérdésedre, akarom mondani, a kérdésed fő címére, nem pedig arra, ami a leírásban van.

Amit a 2-es válaszolt, teljesen rendben van. Mert hát, a te kérdésedre válaszoltunk. Szóval megkérlek téged kedves kérdező, ne elégedetlenkedj. Ha többet akarsz tudni, akkor kérdezd meg. De a jó istenért se tudok többet mondani arról, amiről annyi véleményem van, hogy a szórakozás miatt jó. Ráadásul akkor nem ha egy videójátékról beszélünk.

2023. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
61%
nyílt világú játék ahol gyakorlatilag bármit tudsz csinálni, ezért olyan népszerű. Jó játéknak tartom de én sosem játszanék vele.
2023. máj. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
60%

Amennyit picsogtál itt délelőtt óta már rég rákereshettél volna 100x a válaszra.

A kérdés meg fixen trollkodás, ha nem tűnt volna fel egyeseknek.

2023. máj. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
62%

"Látom a sok fortnite-os kisgyerek lepontozott. :D"


Én is leszavaztalak.


Üdv

egy 30 éves "fortnite-os kisgyerek"

2023. máj. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A Fortnite valaha egy co-op játéknak készült, amiben a játékosok rajzfilmes, vicces környezetben harcolhattak a világot elözönlő szörnyekkel (főleg zombikkal), saját bázisokat, csapdákat építhettek a hullámokban támadó ellenség ellen, egyfajta TPS/tower defense stílusban. Ez volt a Save the World mód.

Aztán mikor a PUBG letarolta a világot a Battle Royale-al, a Fortnite-ban is kipróbálták, és milliószor sikeresebb lett (és több pénzt hozott), mint az eredeti Save the World. Ebben a játékmódban 100 játékost ejtőernyővel ledobnak egy szigetre, és ők vadásznak egymásra a talált fegyverekkel és épített épületekkel, hogy a végén csak egy maradjon, aki győztes lesz.

Manapság pedig a Fortnite valami olyasmi lett, mint a Roblox: egyfajta online tartalomkészítő felület, ahol a Creative módban lehet alkotni autóversenyt vagy parkour ügyességi játékot, de rendszeresen tartanak benne virtuális koncerteket is olyan világsztárokkal, mint Travis Scott vagy Ariana Grande.

2023. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
#17 Hát ha 30 évesen is ezzel játszol akkor az meg is mutatja a szellemi szintedet.
2023. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
ha te mondod.
2023. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!