Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fortnite mire jó?

A Fortnite mire jó?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam róla, pár Youtube-videót láttam, ahogy mennek ide-oda és gyűjtenek dolgokat.


Ha mondjuk Xbox-on elkezdeném én is játszani, mire számíthatok?

Lezs egy karakterem és egy ilyen open world-ben talizok más játékosokkal?



2023. máj. 9. 10:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
53%
A 18as nagyon jól leírta az alapokat. Alapvetően ez talán a legsikeresebb Battle Royale típusú multis lövöldözős játék sok éve. A játékhoz van pályaszerkesztő is így rengeteg fajta szórakozást nyújt. A legvonzóbb benne úgy általában az, hogy ingyenes és rendszeresen megújul néhány havonta. A játékot úgy találták ki, hogy 1-2-3-4 vagy akár több ember is tud vele játszani, mindenen fut és persze ingyenes így hatalmas közösségépítő ereje van. Sokan leírják mert nekik túl gyerekes (inkább rajzfilmes - de tagadhatatlan hogy nagyon sok kisgyerek játszik vele), de ez nekem mindig olyan vicces emberektől hallani akik bármilyen videojátékkal játszanak. Amit én személy szerint szeretek benne az az, hogy tudsz vele játszani 10 percet vagy egy napot is, nem vagy annyira megkötve mint a legtöbb más hasonló játékban. Emellett az úgynevezett Battle Pass-a (amivel dolgokat lehet nyitogatni a játékban magadnak) is talán a legkultúráltabb amit láttam. Más játékokban naponta be kell lépned hogy szöszmötölj a jutalmakért, itt simán megteheted, hogy egy héten játszol 2-3 órát és minden megvan kényelmesen a szezon vége előtt.
2023. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Király vok de te is 2 ***** válasza:
53%
#19 miért bántod a többieket?majd ő eldönti mivel játszik.nem kizárólag gyerekeknek van a játék mai magyar külföldi videózzák streamelik a játékot.nem csak toxic gyerekekből áll a fortnite.ez a te szellemi szinted mutatja.
2023. jún. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
71%

4.-nek üzenném, hogy nagyon buta vagy. A feltételezésed, hogy a Fortnite-ot csak 16 év alattiak játszák, egy elég nagy f@szság.

A Fortnite egy nagyon jó, szinte minden korosztály számára élvezhető játék. Fogadni mernék, hogy még ki se próbáltad.

Én Warzonoztam, és a haverjaim Fortniteoztak. Ki nem állhattam mert egy gyerekes, egyáltalán nem élethű grafikával és játékmenettel megáldott, rossz játéknak, és gyerekesnek tekintettem. De amúgy most itt vagyok, majd húsz éves, és a formák rászoktattak. Nagyon jó, hisz a játékok nem azért készülnek, hogy élethű dolgokat csináljunk. Hanem hogy elmerüljünk egy nem valóságos világban. Nagyon élvezhető. Ha neked nem tetszik az nem azért van mert sz@r, hanem mert nem a te stílusod. Mi bajod van azokkal akik ezt játszák?

Tök fun amúgy xd

2023. júl. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
53%
Én 18 éves vagyok de 1 két körre beszogtam ugrani, legalább nem feszít mint a WOT
2023. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!