Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ekkora hányadék az mm...

Miért ekkora hányadék az mm fifa mobile-ban?

Figyelt kérdés
Pro1-es vagyok. Nem nyerek gamet, egyáltalán. Minden gamen 4-5 gólt vernek nekem. Ha egymás után megyek 30 gamet akkor az 30 lose, nincs olyan hogy nyerek maximum X-et megyek. Van hogy nem tudok még kapura lőni sem. Tisztán látszik, hogy a pro1-hez közöm nincs. Miért nem dob arra a szintre ami nem is tudom hogy mondjam, A JÁTÉKTUDÁSOMAT TÜKRÖZI NORMÁLISAN. A mostani kb az, hogy bedobnának Ronaldo ellen Irl kb. Egyáltalán miért nem nullázódik minden season utána rangod?? Mielőtt valami okos leírná hogy legyek jobb, nem leszek jobb ez a maximum, ha nem a szintemen vagyok akkor a játék dobjon le. És pontosan ezért nem fizetek a pc-s fifáért, mert ott is ilyen hányadék lehet az mm. Én meg azért nem fogok pénzt kiadni, hogy rosszul érezzem magam, meg nem fogom ezeket az inkompetens szerencsétleneket etetni, akik nem bírnak egy mm-t megcsinálni normálisan.

2023. máj. 15. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:

És pontosan ezért nem fizetek a pc-s fifáért, mert ott is ilyen hányadék lehet az mm


Koszond meg az egesz hanyadek lehuzos mobil jatekiparnak.

Pont azert nincs normalis jatek, mert van eleg birka aki fizet egy normalis MM-ert pl.

2023. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!