Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel játsszak, milyen játékot...

Mivel játsszak, milyen játékot vegyek a Steam Sale-en?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok aktív játékos, és évek óta nem játszottam végig semmit. Az utolsó játék, amit befejeztem a Bioshock volt, a második részt is elkezdtem, de rendszeresen összeomlott, ami elvette a kedvem a játéktól (végül megoldottam a problémát, de kedvem továbbra sincs hozzá). A Deus Ex kifejezetten érdekelt, de az első pálya végén összeomlott, ami miatt ezt is pihentetem. Tehát a problémásabb játékokat most hanyagolnám.


A legjobb játékos élményem a az elmúlt időszakból a Disco Elysium, ezt is 2021-ben játszottam végig, amikor a Bioshock első részét. Egyből a kedvencem lett. Imádtam a világot, a karaktereket és játékmenetet is.


Idén a Project Zomboid volt ami tetszett, bár ez nem sztoriközpontú cím, és 50 óra után úgy döntöttem, hogy pihentetem. Sajnos hamar elfogy a motivációm hasonló címek esetében, még akkor is, ha élvezem őket.


A kedvenc játékom a Disco Elysium mellett a Fallout: New Vegas (a teljes sorozatot játszottam a Tactics és a 76 kivételével).


Jelenleg olyan játékra vágyom, ami nem túlzottan hosszú, mert kevés szabadidőm van, és nem is nehéz.


Az alábbi címeket régóta szeretném végigjátszani, és meg is vannak:

Planescape: Torment

Pathologic Classic HD

Pathologic 2

The Elder Scrolls III: Morrowind

System Shock: Enhanced Edition

Prey (2017)

killer7

Cruelty Squad

Blood

Darkwood

Death Stranding

Yakuza 0

Wasteland 1

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Psychonauts

NieR:Automata

Grim Fandango Remastered

Who's Lila?

Zeno Clash 1-2


Amik a kívánságlistámon vannak:

Pentiment

Hylics 1-2

Kentucky Route Zero

LISA: The Painful

Red Dead Redemption 2

UnderRail

Wasteland 3

Persona 5 Royal

The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition


A gond annyi, hogy ezek egy része köztudottan nehéz és/vagy időigényes, esetleg régebbi cím, amit nehezebb lehet működésre bírni.


Viszont bármilyen ajánlást meghallgatok. Csak tényleg ne legyen nehéz, és túlzottan hosszú, Steam-en pedig 30 euró alatt legyen az ára.



2023. jún. 30. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
[link] - Ezen az oldalon keress rá a játékokra és nézd meg átlagosan milyen hosszú és úgy válassz. Te tudod pontosan, hogy számodra mi számít hosszúnak neked.
2023. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1 Az oldalt ismerem.


Időközben elbizonytalanodtam, már a hosszabb címeket sem feltétlenül zárnám ki, de továbbra is az lenne az ideális, ha 50 óra alatt lenne egy végigjátszás.


Egyébként, bármilyen ajánlást meghallgatok.

2023. jún. 30. 23:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most nem rosszból, de 50 óra alatt bármelyik játék "végigjátszható" ha csak a fő story-t csinálod, mellék és egyéb opcionális cuccok nélkül.
2023. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

[link]


Van ingyenes demója is mielőtt megvásárlnád hogy kipróbáld.

Ha túl nehéznek érzed, beállításokban vannak "Assistok" ahol tudsz módosítani a kapott sebzésen, játéksebesség stb (persze ekkor jelöli hogy így fejezted be a pályát), vagy lejjebb veheted a fokozatot.


Emellett a Blood szinkronszínésze (Stephen Weyte) is szerepel a játékban (egy titkos pályán)

2023. júl. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a nier automata egy mestermű, ha még nem játszottál vele akkor mindenképp azt vedd meg, nem fogod megbánni
2023. júl. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#3 Csak akkor a legjobb részt hagyod ki. A legtöbb szerepjáték, és általában a nyílt világú címek esetében a fő sztori a leggyengébb láncszem. Egy ilyen játéknak Jellemzően a felfedezés, illetve a mellékküldetések azok az aspektusai, amelyek miatt megéri időt áldozni rá.


Eredetileg 20 órát szerettem volna írni, de aztán rájöttem, hogy "lassú" játékos vagyok.


Végül az alábbi játékokat vettem meg:

Pentiment,

Kentucky Route Zero,

LISA: The Painful.


Továbbá telepítettem a Planescape-et.


Viszont köszönöm a válaszokat!

2023. júl. 1. 17:27
 7/10 A kérdező kommentje:

#4 A kívánságlistámon van már egy ideje.


Viszont előbb néhány klasszikus FPS-t játszanék végig.


A Blood, a Quake, és a a Duke Nukem 3D: Megaton Edition megvannak. Az első két Doom is tervben van, de nem tudom, hogy a Steam és a GOG verzió közül melyik a jobb.

2023. júl. 1. 17:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha klasszikus FPSek modern kötetben is érdekelnek, akkor még a DUSkot és AMID EVILt is tudom ajánlani


Van mind a 3 játékra bundle is

[link]

2023. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persona 5 Royal. Szerintem akkor ezt.
2023. júl. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mortal Kombat 11+Injustice 2 fullos egyben 10 euroért. Vagy motogp 19-20-elég olcsók és jók. Ezeket szabadidőben pár körre elő lehet venni, ha nincs sok időd.
2023. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!