Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miert utaljak a cds jatekokat...

Miert utaljak a cds jatekokat sokan holott az sokkal jobb, nincs launcherhez kotve?(drm-free)

Figyelt kérdés
2023. aug. 12. 14:29
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Ami erdekes hogy gognak volt amnesia giveawaya es a jatek fajlai kozt steam api fájlokat találtam holott a játék elvileg launcher független. Meg furcsább hogy a fórumozó megtalálta egyik illegalis csapat codex alairasat a fajlban


[link]

2023. aug. 12. 18:50
 22/28 A kérdező kommentje:
Tehat ezt nem tudjak magukrol lemosni valami van velük.. de mindenki azt használ amit akar en nagyobb tavolsagot tartok a gog-al szemben "drm"-free
2023. aug. 12. 18:54
 23/28 A kérdező kommentje:

Tehát nem nagyon tagadják a dolgot sokan mentegetik őket de amikor ember gog oldalról letöltött fájlokba ilyet talál az elképesztő mert ez egyáltalán nem egy kalóz oldal...


Ha jól emlékszem Amnesia Machine For Pigs volt nem rég ingyenes gog.com-on nálam a steam api fájlok keltették fel érdeklődésemet...



Ott a link meg amit Staff mond de még ezen kívül is talál az ember a fórumon ilyen témákat hát engem nem nyugtatott meg egyikse

2023. aug. 12. 19:06
 24/28 anonim ***** válasza:
78%
A monerátor megerősíti a nyilvánvalót, miszerint az általuk kínált játékokon olyan módosításokat végeznek, amit a jogtulajdonos jóváhagyott (tehát fel tudták velük venni a kapcsolatot) Nem írja le, hogy ez alatt mit ért, ez lehet pl. közösségi javítás, vagy mod (mert esetenként integrálnak a játékokba ilyeneket) vagy lehet 3. féltől szármaszó szoftver, mint pl a DosBOX, amit pl a Steam is használ. Mindenesetre akár Cracket is használhatnának, attól nem lesznek kalóz oldal.
2023. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

#24 Te irod hogy cracket is használhatnak, fentebbi eset alapján használnak is.


De itt jön a csavar hogy fizetsz érte és crackelt játékot kapsz ez nem tisztességes dolog.


Mindenesetre ezen nem is csodálkozom hisz bárki tovább osztja így a gogos telepítő exét szóval ugyanott kötnek ki mintha kalózkodnának.


Steam eredeti fájlokat árúsít náluk ilyet nem találtam dosboxos játékoknál sem

2023. aug. 12. 20:13
 26/28 A kérdező kommentje:

#24 De én befejeztem ezt. Legyen neked igazad. Steam_api.ini fájlban amit gogos telepítő rakott fel neki jatekkal együtt ott volt a codex aláírása ez azért már elég erős bizonyíték.


En maradok GoG-tól távol más használhatja továbbra is.

Cp2077-witcher meg stb szériát ők adták ki hisz a gog a cd projekt red tulajdona. Az valószínűleg teljesen eredeti.

2023. aug. 12. 20:22
 27/28 A kérdező kommentje:
Nem kell velem egyetérteni nem azért írtam csak megemlítettem a dolgot.
2023. aug. 12. 20:24
 28/28 A kérdező kommentje:
Elmentunk egy teljesen offtopic irányba.
2023. aug. 12. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!