Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pkerstrategy oldalra 2011-be...

Pkerstrategy oldalra 2011-be regeltem alap kezdő tag vagyok, ingyen tőkét se kértem ki, évekóta nem is pókerezek, az ha csak regisztrált tag vagyok nem jár kötelezettséggel ugye?

Figyelt kérdés
2011 be regisztráltam úgy tudom akkor még félig meddig legális volt az online póker , mióta teljesen be van tiltva abszolút nem játszom, addig se voltam komoly játékos nem igazi pénzbe játszottam, leginkább csak freerollokon mentem, igazából azt se tudom miért regeltem a PS-re . :D Persze biztosan azért mert volt közösség, akkor még érdekelt a fórum rész, ott szerettem irni, de 2016-os az utolsó bejegyzésem is, tehát kb évek óta nem is jártam ott, mint irtam már semmilyen szinten nem pókerezek az a világ elmúlt nálam. Az, hogy be vagyok csak regelve mint (valamiféle) alapstátuszú tag, az nem kötelez rá ugye, hogy bármi féle bónuszt vagy bármit kikérjek, csak mert van regem? Eleve nem is volt semmilyen terembe a Strategyvel regisztrációm, mert a Pokerstarsa még az előtt regeltem, mielőtt a Strategy-re tehát már magát a bónuszukat is bebuktam. (a starson is csak a freerollokon és a játkpénzen játszottam, de oda se léptem be évek óta az is lehet, hogy már az accountom is törölték inaktivitás miatt). Szóval a kérdés, maga az hogy van a strategyn egy regem az nem kötelez semmire ugye? (és megint leirom ide se léptem be évek óta, kotorásztam a lastpassba a regisztrációmat eleve innen jutott eszembe, hogy van a ps-en 1 regem és mivel tavaly decemberbe incidens érte a lastpsas-t jobb a biztonság alapon a Strategybe is beléptem jelszót váltani ezen kivül évek óta nem használtam és azóta se... Meg is néztem a múltkor 2016 az utolsó fórum irás dátuma)
2023. aug. 13. 16:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Boccs pokerstrategy
2023. aug. 13. 16:36
 2/6 anonim ***** válasza:

ÁSZF-ben le van írva minden feltétel és kötelezettség. Ha 10+ év alatt semmit nem kértek tőled és 7 éve inaktív a közösség, nem valószínű hogy most bármit is csinálnának.

Töröld az ilyen felesleges regisztrációkat, ahol csak lehet.

2023. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi nem tudok angolul, .és úgy kell kérni az inaktiválást, meg amúgy se hivnám fel magamra a figyelmet, .. A közösség még él hellyel közzel, ÉN NEM IROK 7 éve, de már a fórum is csak "zötyög" ahogy bele olvastam. Igen igazad lehet, meg ezek bónuszok ill ajándékok ilyesmi tehát nem gondolnám, hogy kötelező érvény, (meghát amit irsz igaz 2011 óta semmit se szóltak), de valahogy mégis belém került ez a kérdés, mi van ha csak van a regem. Angolul van felhasználási feltétel azt elolvasom forditóval köszi.
2023. aug. 13. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:

A fizetős dolgok úgy működnek a neten, hogy minden amiért fizetni kell az addig nem nyílik meg neked, míg előre ki nem fizetted. Így nincs az hogy véletlenül is olyan dologra kattintasz amiért nem fizettél volna (ha nem fizeted ki, nem éred el), és az sem hogy valaki ingyen megpróbálja lenyúlni a fizetős dolgokat, mert utólag mégsem akarna fizetni érte.

Ezért alakult ki az a rendszer, hogy minden prémium dolgok előre ki kell fizetni, és ha valami fizetős akkor nem is enged tovább fizetés nélkül. Ha van is ilyen funkció az oldalon, ezeket általában nem kötelező használni, és ingyenes módban a prémium dolgok nélkül használhatod a fiókot korlátlanul.


Így nincs igazán miért aggódnod. Ha fizetős az oldal, akkor egyből fizetned kellett volna.

2023. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2es EDGE browser leforditotta, a szokásos "blabla" szöveg, arról szó sincs, hogy bármit KÖTELEZŐ lenne csinálnom. (TERMÉSZETESEN A SZABÁLYOK BETARTÁSA az kötelező de ez csak a oldalon való dolgokat jelenti, ugye ilyen itt a GYK-n is van, de azt nem irja , hogy kötelező a bónuszokkal egyebekkel élni )
2023. aug. 13. 17:54
 6/6 A kérdező kommentje:
4 köszi igazából ingyen pókertőkét ad ha rajtuk keresztül regisztrálsz a promociós online pókerterembe, meg egy két egyéb bónuszt kinálgat, de én ugye irtam hogy már 2011 be errő lemaradtam.(nyilván arra meg nem kényszerithet, hogy 1 másikba regeljek).
2023. aug. 13. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!