Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérdésem ez jogos? A kutyát...

Gyöngyi Nagy kérdése:

Kérdésem ez jogos? A kutyát adom ingyen de a torzskönyvet csak akkor kaphatom meg ha pappírjaiért fizetek?

Figyelt kérdés
Ha egy tenyésztőtől örökbefogadók egy torzskönyves kutyát, amelytől ö minden áron meg akar szabadulni,?! El ajándékozta, csak semmi pappírt nem adót ide, kivétel az útlevelét! HA BÁR ÚGY HIRDETTE MEG hogy torzskönyves kutya ingyen elvihető különleges vérvonalból, tenyésztőtől!

#jog #Elajándékozás esetében #az örökbe adó #és az örökbefogadó #kötelezettségeik!
2016. nov. 4. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem írta oda hogy a tk-t is megkapod vele ingyen...szerintem ez így elfogadható
2016. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Ez már eleve gyanús, törzskönyvezett kutyát nem adnak ingyen, hiszen jó pénzért is el lehet adni. Miért adná oda ingyen?!

Szerintem annak a kutyának nincs törzskönyve, csak egy sima szaporított keverék. Melyik kennelről van szó, milyen fajta?

2016. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
100% TÖRZSKÖNYVES ,ISMERT TENYÉSZTŐ!,voltam IS NÁLA!Kilétét NEM SZERETNÉM NYILVÁNOSSÁ TENNI
2016. nov. 4. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Jogos, hogy nem adja oda a törzskönyvet. Hogy van neki, az egy dolog. Ha ingyen odaadja, akkor nem azért teszi, hogy valaki a törzskönyv segítségével tenyésszen, kiállításokra járjon a kutyával. Oka van annak, hogy "szabadulni" akar tőle.
2016. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm A VÁLASZOKAT!
2016. nov. 4. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!