Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 vagy Sims 3?

Sims 4 vagy Sims 3?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a kedvenc Sims játékotok és miért?

2023. okt. 15. 17:12
A kérdező szavazást indított:
Sims 4
Sims 3
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a 3-at mondanám. Csak abba olyan bugok vannak hogy azok akár több tiz/száz órás mentéseidet is haza tudják vágni és kezdhetsz mindent előről. Ha ezeket javítanák akkor világ legjobb sims játéka lenne. De így a 4-re kell letegyem voksom. Igaz hatalmas visszalépés 3-hoz képest. De legalább nem kell attól féljek hogy sok generációs mentésem elvesztem a játék bugjai miatt mint ahogy az a 3-nál sajnos már 2x is megtörtént.
2023. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es igen én is vagyok vele de a sims 4-ben is vannak különleges dolgok
2023. okt. 16. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem azt mondtam hogy nincsenek. Csak 3 rész utáni elvárásokat nem ütötte meg mai napig sem. 4. rész tele van bugokkal még ma is. Amiket simán orvosolhatna EA ha nagyon akarná, csak minden mást csinálnak. Alapvetően a 4 sem rossz, de 3 még a mentés-törő hibák ellenére is jobb szerintem.
2023. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen visszafejlődtek. De bugokra visszatérveelvileg vannak már modok amik ezeket ki javítják ha újra megtalálálom elküldjem esetleg?
2023. okt. 17. 04:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a 3. rész hibáit javító módokra gondolsz akkor igen, azt megköszönném. A 4. részhez kár módokat berakni mert szinte heti/havi szinten "frissitik" így hamar inkompatibilitás állna fenn.
2023. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
A hiba javító módokat én is megköszönném.
nov. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!