Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sony visszaadná a játék árát?

A Sony visszaadná a játék árát?

Figyelt kérdés

Két hete vettem meg digitálisan a Civ 6 játékot, ami egyébként egy remek alkotás, csak PS-en nem megy rendesen, már több mint 50 alkalommal hibát produkált, és kidob játék. Egyszerüen nem lehet az 500 körös kampány végére jutni, mert a 300adik kör előtt mindig összeomlik, és kezdhetem előről. A mentés sem segít, mert save fájlok is elbaszódnak, és be sem lehet tölteni az elmentett játékot, csak újrakezdeni. A legtöbb összeomlásról automatikusan küldtem jelentést is a sonynak.


[link]

Mindig ez a hibakód, és mind a 4 lépést végigcsináltam, ami azen az oldalon szerepel, de nem segít.



dec. 11. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2 szó a keresőbe: playstation refund

[link]


14 napon belül akkor állhatsz el a vásárlástól, ha nem telepítetted fel a játékot, vagy feltelepítés után nem működik. De nem derül ki, hogy ezt mégis mivel igazolod. Benne van a kérvény indításának is a gombja, meg kell próbálni, azzal nem veszítesz semmit.

dec. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem fogja visszarefeundolni. Csak akkor ha nem inditottad el.

1-es az nem számit ha telepited. Elinditani nem szabad.

dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mióta van saját keresetem, nem vagyok híve a wareznak, de most azért is letörrenteztem pcre a játékot. Még 2015ben építettem a pcm, és akkoriban is kb csak középkategóra volt. A Civ6 sokkal szebben megy rajta, mint ps5-ön, kb fele annyi a töltési idő is, és ami legfontsabb: stabil! A kérdés kiírása óta 60 órát civeztem, és egyetlen crash sem volt. Mindez egy krumplin, és a csili-vili ps meg összeszarja magát.
jan. 1. 18:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!