Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg kell vennem minden epizódo...

Meg kell vennem minden epizódot a The walking dead első részében akkor is ha meg van az XBOX game pass?

Figyelt kérdés
A telepítése és az első epizód ingyen volt, de most nem találok olyan gombot, hogy hogyan tudnám elkezdeni a következő epizódot. Így elég rövid volt a játék és ennyi idő alatt azért annyira nem nyerte meg a tetszésemet, hogy még 5000Ft-ot adjak az összes többi részért

jan. 6. 22:55
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
4 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt találtam számodra a neten 2020-as adat, angolról magyarra deeplel fordítva:


Igen, teljesek: csak telepítened kell az epizódokat a "játékok és alkalmazások kezelése" menüpontból: a játékbérletben való részvétel minden játékhoz biztosítja a "szezonbérletet", így hozzáférhetsz az összes epizódhoz. Csak az utolsó évad nincs benne, és biztosíthatlak, hogy nem éri meg!

jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nagyjából a mozijegy is így működik, csak ott a végén ki kell menni az épületből is. Ennyit emgednek, hogy eldöntsd ér-e Neked 5ezret a "jegy".
jan. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy rosszat töltöttél le vagy nem telepítetted teljesen a játékot. Itt megnézheted mi van éppen GPben: [link] Benne van mind a négy fő szezon egésze (TWD - The Complete first season, TWD season two, TWD - A New Frontier the complete season, TDW - The final season the complete season) és a melléktörténet (TWD - Michonne the complete season). Minden TWD szezon 5 fejezetből áll, kivéve a Michonnet mert az háromból. Ezeket előfordulhat, hogy külön kell telepíteni, az alapjáték csak az első rész és "DLC" vagyis letölthető kiegészítő a többi. Ha ezeket nem telepíteni magától akkor ha bemész a játék kezelésbe ott látod mi van felrakva és mi nem. Ami nincs kipipálva azt pipáld ki és jelöld be a módosítások mentése gombot és már szedi is.


A TWD első szezon első része minden Xbox felhasználónak ingyenes ha jól tudom, lehet ez kavar be. Egyébként Game Pass menüből telepítve fel szokta rakni a gép az egészet egyszerre.

jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Minden TWD szezon 5 fejezetből áll, kivéve a Michonnet mert az háromból.


A The Final Season csak 4 epizódból áll:

- Done Running

- Suffer the Children

- Broken toys

- Take us back


Valamint kihagytad a 400 days DLC-t, ami a TWD The First Season és a TWD Season Two között jelent meg, ami szintén 5 rövidke epizódból áll, egyenként ilyen 20 perc körüliek kb. A többi stimmel egyébként. 😀

jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megtaláltam mit kellett volna letölteni! Most már az egész meg van és az utolsó epizódnál járok! Szomorúbban alakulnak a dolgok mint gondoltam.
jan. 8. 22:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha végigjátszottad az első évadot, érdemes a többit is végigvinned, mert úgy kerek az egész történet.
jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen már a második évad közepenél járok! Nagyon jó!
jan. 11. 16:32
 8/13 A kérdező kommentje:
Bevallom ez a harmadik évad nem az igazi. Felesleges volt meg megváltoztatni a fő karaktert ebben a reszben. Alig varom, hogy kijatszam és végre újra Clem legyen az iranyitható karakter ujra.
jan. 13. 14:12
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akartam írni, hogy a A New Frontier a leggyengébb az évadok között. Nem rossz, de a jó nem ilyen, ahogy mondani szokták. Középszerű. Kemény jelenetek vannak ebben is, némelyik nagyon szemét.


A The Final Season viszont jobb lesz, van egy különleges, kicsit melankolikus hangulata. Az openingje (mert itt van ilyen, mintha egy sorozatot néznél, minden epizód elején lemegy) is ezt erősíti a zenével, azóta is hallgatok néha The Good Be Tanyas-t (ők éneklik), meg hát, a címben is benne van: utolsó évad.


Illetve eléggé rezgett a léc, hogy Clementine kap-e rendes lezárást, a Telltale Games a The Final Season második epizód kiadása után csődöt jelentett, dolgozóiknak azonnali hatállyal felmondtak, állítólag egy órájuk volt összepakolni és kimenni az épületből. Több stúdió is felajánlotta a segítséget, hogy átveszik a projektet és befejezik. Robert Kirkman, a TWD atyja, a képregény kitalálója vette kezébe az ügyet, alkalmazásba vette az elbocsátott dolgozókat, vagy egy részüket, akik befejezték végül.

jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó évad egy mestermű! A nagyjából a felén egy kicsit túl vagyok most volt Lee-vel az álom... Hát én azt megkönnyezten.
jan. 15. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!