Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg kell vennem minden epizódo...

Meg kell vennem minden epizódot a The walking dead első részében akkor is ha meg van az XBOX game pass?

Figyelt kérdés
A telepítése és az első epizód ingyen volt, de most nem találok olyan gombot, hogy hogyan tudnám elkezdeni a következő epizódot. Így elég rövid volt a játék és ennyi idő alatt azért annyira nem nyerte meg a tetszésemet, hogy még 5000Ft-ot adjak az összes többi részért

jan. 6. 22:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az egy erős jelenet. Egészen kedvet kaptam most az újrajátszáshoz, lehet telepítem és nekiugrok.
jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kijátszottam! Gyönyörű játék volt, a Red Dead Redemption 2 után ez lett a 2.kedvent sztori játékom. Minden pillabatát elveztem (3. évad nem az igazi) bőven többet érne 5000 ft-nál ráadásul benne van a gamepassban os szócal semmi plussz nem kellett kozzá.
jan. 15. 23:09
 13/13 A kérdező kommentje:
Komaly mondom én alig várom, hogy egy kicsit elfelejtsem a történetet és újra tudjam játszani. Ez a játék briliáns!
jan. 16. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!