Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Paleo Pines vs Palworld:...

Paleo Pines vs Palworld: nektek melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

jan. 23. 13:27
A kérdező szavazást indított:
Paleo Pines
Palworld
mindkettőt szeretem
3 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Egyértelműen a Palworld. Az "ingyenes" tesztjáték után egyből meg is vettem, mig a Paleo Pines-t nem.
jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Mellesleg a 2 össze sem lehet hasonlítani. Paleo Pines dinós (és elég gyerekeket célzó grafika) mig a Palworld inkább Pokémon+ARK+genshin mix.


Paleo Pines-al a legnagyobb egyidejü játékosszám durván 2000 volt. A Palworld-nél most 4. nap megjelenés után majdnem KÉTMILLIÓ azaz 2000000. Szerintem ez is elég egyértelművé teszi.

jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Melyiket szeretitek jobban? Pizzát vagy a fagyit?

Két totálisan más stílusú játék.

jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Ma próbáltam ezt a Palworld-öt. Én ennyire összevissza lopkodott játékot még életemben nem láttam. Gyakorlatilag nincs olyan eleme, amit ne láttam volna egy másik játékban. Persze ettől még lehetne jó, de hát nem az. :)
jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
A Palworld egy olcsó ARK koppintás. A fejlesztők meg már le is mondtak róla csak úgy mint a 3 ezelőtti játékukról ami még azóta is early accessben van. Már régen bejelentették az ötödik játékukat is. (Ez a negyedik). Ez is egy ilyen scam féleség lenne csak éppen jól sült el sok játékosnál. (nem vagyok Pokemonos mielőtt ezzel jönnétek.)
febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
#5: Pár napja olvastam, hogy hiába adtak el belőle 25 milliót, mert a hozzá való szerverek üzemeltetése irdatlan pénzükbe kerül. Persze a számok nem publikusak, de lehet következtetni, hogy mennyibe szokott fájni egy ilyen nagy sebességű és kiszolgáló-képességű játékszerver működtetése, és ha még egy év múlva is ennyien játszanak vele, akkor ráfizetésessé is válhat a Palworld.
febr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Palworld single player is, nem kell hozzá szervereket üzemeltetni.
febr. 28. 00:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor max lelövik a "hivatalos" szervereket. Aztán lehet 3. féltől szerver bérelni(nitrado,stb) vagy te hoastolsz haveroknak. Ennyi. Nem kell túldramatizálni.
febr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!