Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 76-al hogyan érdemes...

Fallout 76-al hogyan érdemes játszani?

Figyelt kérdés

Game Pass-ból szeretném tolni Series X-en, de még sosem próbáltam. A korábbi részeket ismerem, de ez olyan MMORPG szerűség úgy tudom, tehát folyamatosan online világban vagy. Lenne pár kérdésem:


1. Vannak quest-ek amiket teljesíteni kell mint a régebbi részekben és együtt kell dolgozni más játékosokkal?


2. Vannak npc-k is a játékban?


3. Ha meghalok akkor újra éledek valami random helyen és elvesznek a fegyvereim és a skilljeim?


4. Lehet skill-eket szerezni a játékban?

Illetve mik a fő célok a játékban?


Láttam, hogy van olyan "kraftolós" része is, tehát építeni kell menedéket is meg ilyenek?



márc. 1. 17:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaa, meg olvastam, hogy sok a mikrotranzakció a játékban. Tehát ha nem vásárolok a játékban pénzért fegyvereket, cuccokat, skilleket, akkor nagyobb eséllyel halok meg ugye?
márc. 1. 17:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Youtube-n nézz videókat ezekről a kérdésekről...
márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy ugyanaz a játék mint PC-n, így:

1-2. A megjelenéskor csak az online játékosok voltak, később frissítették NPC karakterekkel és sztorija is van 23 főküldetéssel.

Ha ezeket teljesítetted, akkor a tipikus MMO küldetések vannak, amik folyamatosan ismétlődnek és ezeket lehet farmolni a végtelenségig. Vagy szerver eventek, vagy játékos által indított eventek, amiket többen is teljesíteni lehet.

3. Halálnál a hulládon maradnak a tárgyak és a legközelebbi spawn pointon tudsz éledni. Visszamész és felveszed amit elhagytál.

4. Ugyanolyan perk system (s.p.e.c.i.a.l.) van mint a többi Fallout-ban, egymásra rakható és fejleszthető kártyalapos rendszerben.

5. Ugyanaz a bázisépítős mód van benne, mint a FO4-ben.


Az összes kérdésre választ ad, ha megnézel még hozzá néhány videót. A hardcore Fallout fanok szoktak csak utálkozni, hogy ez nem olyan mint amit elvártak volna egy játéktól (a die hard fanok már attól, hogy nem izometrikus játék és van FPS nézet), ettől még megállja a helyét a Fallout-ok között. Még csak arra sem vagy ráutalva, hogy idegenekkel együtt vagy ellen játssz, teljesen ignorálni lehet a többieket, azt leszámítva hogy a világban látod őket is járkálni.

márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Nem érdemes.
márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a világ (a pályák, a helyszínek, a design) nagyon tetszett, csak a játék többi része ne lett volna... :)
márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!