Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 Online egyedül. Miket...

GTA 5 Online egyedül. Miket lehet csinálni? Van értelme egyáltalán?

Figyelt kérdés

Full hülye vagyok hozzá, és nem tudom ezért érdemes-e megvenni a játékot, hogy egyedül lehet-e értelmesen onlineozni?


Egyébként is miket lehet csinálni? Mi a célod az onlineban?

Gondolom a szerverek fullon vannak játékossal, így nekem 1-es szinten mi esélyem van?

Ha megölnek, akkor mi történik? Elveszik a pénzem, fegyverem?


Tudom sok kérdés, de ha ráérsz akkor segítsd ki a fogyatékost. (Engem) :D :D

Köszi!



márc. 4. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy open world játék szóval elég széleskörűek a lehetőségek. Legfőbb része a pénzkererés/grindolás. Erre vannak a heistek (rablások), biszniszek amikkel ha foglalkozol termelik neked a pénzt, egyéb játék által megadott lehetőségek is vannak erre pl. kapsz telefonhívásokat, a térkép is jelez küldetéseket.

Nyílván amit megszerzel pénzt azt el is tudod költeni, járművekre és azok fejlesztéseire, házra, ruhákra, fegyverekre, fodrászra, tetkóra stb. nagyjából felsoroltam.

Meg ugye be tudod járni a térképet, azzal is el lehet lenni hogy körbemész autóval a mapon.

Nagyjából ennyi, ennél több dolog is van, de azokat hosszú lenne felsorolni.

Az értelme meg az mint minden játéknak, hogy szórakozz.

Egyedül nagyjából ugyanazokat tudod csinálni mint barátokkal, társasággal persze sokkal élvezetesebb, együtt gyorsabban lehet haladni.

márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak grieferek (aki elrontja más szórakozását) mint minden multi játékban, de egy kicsi szinten lévő játékossal nem tudnak mit csinálni. Pénzedet nem tudják elvenni, egyesével tudod ignorálni azokat akik beléd kötnek, át tudsz váltani olyan passzív módba amiben nem tudnak megölni sem, szervert váltasz stb. A küldetések is úgy működnek, hogy egy lobbiból átdob egy másik szerverre a játék, és a küldetés végén már annak a szervernek a világába esel vissza, ahol megint másokkal találkozol.

Nem csak fegyveres küldetések vannak és nem csak csapat alapú küldetések vannak.


A legnehezebb és legnagyobb grind a heist-ok végigjátszása, mert kötelező minimum játékosa van, és ha valaki megunja és kilép, akkor mindig várni kell egy új emberre. 10 év alatt a nagy többség ezeket már rongyosra játszotta, barátok nélkül napokon és heteken át kell próbálkozni mire összejön az a 4-5 küldetés (amiben nyilvánvalóan szintén rosszul teljesítesz újoncként és a türelmetlen társak is szívatnak). De ez csak egy nagyon kis része a lehetőségeknek.

márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi köszi, pont ilyen válaszokat szerettem volna. Részletes és információdús.


És ezeket a heist-eket "kötelező" megcsinálni vagy csak egy opció a sok pénzhez?

Van valami hátránya annak, ha állandóan passzív módban leszek fent?


Akkor ezt az online módot úgy kell elképzelni, mint a single player játékot, hogy vannak npc-k és helyek ahol küldetéseket lehet felvenni?

De csinálhatok saját vállalkozást is, és ha úgy van valódi játékosokkal együtt küldizhetek, de egyedül is ugyanazt az élményt kapom.

Kivéve a heist. :D

márc. 4. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokféleképpen lehet egy küldetést indítani: kiválasztod a telefonról egy tematikus listából, vagy mások által indított küldetések meghívóját elfogadod (telefonon kapod értesítésként), vagy a világ különböző pontjára lerakott ikonokhoz mész, vagy egyes tematikus küldetésekhez ingatlanokat kell venni, és ott lévő laptopról indítod, vagy a szerveren szabad játék módban meghatározott időnként elindul valamilyen kihívás (pl. összeszedni a legtöbb érmét, leggyorsabb sebességet elérni, legmagasabb pontról ugrani).


1-2 videóval még jobban be lehet tekinteni, ezt találtam véletlenszerűen:

https://www.youtube.com/watch?v=zapFKBPlzKo

márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyedül is teljesen jó, én már 10 éve úgy tolom.
márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom. Antal Ica fia állandóan szemétkedik a SA-ban.
márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!