Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Évek óta megvan androidon...

Évek óta megvan androidon nekem egy játék; ha törlik a Google Play áruházból, a telefonomról is eltűnik, ill. be fogok tudni lépni a játékba?

Figyelt kérdés

márc. 20. 23:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez egy akasztófajáték amit évek óta játszunk. Megszűnhet a kapcsolat minden játékossal?
márc. 20. 23:59
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Nekem van egy youtube-leltöltő alkalmazásom, ami már nem érhető el a play áruházban, mégis tökéletesen tudom használni. Lehet a játék is megmarad, ha alapból nem szűnik meg az app, hanem csak letörlik.
márc. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Online játék bármikor megszűnhet !

Érdemes más platformokon is felkeresni az online barátokat nehogy végleg elveszítsétek a kontaktot.


A játékot megőrizni offline formában a következőképp lehet : Meg kell keresni xyjáték.apk fájlt a neten és lementeni. Ezzel később telepíteni tudod más telefonokra is.

márc. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Bugyuta vagyok ehhez. De nem offline, hanem online. Ez a lényege.


Az appot nemcsak törölni lehet, hanem meg is szűnhet? Azt hogy?

márc. 21. 11:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy a készítője/fenntartója a működését megszűnteti. Ha online játék, egyszerűen lekapcsolják a szervereket. Mint amikor egy boltot zárnak be véglegesen.
márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.


A készítő/fenntartó egyébként 2016 óta nem foglalkozik vele, így nem tudja kikapcsolni/leállítani.

márc. 21. 12:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Attól hogy nem foglalkozik vele még ugyanúgy ott van a birtokában, ha gondol egyet, bármikor jogában áll leállítani.
márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg bérli a szervert, amint lejár a szerződése és nem fizeti tovább minden adat elveszik ,(felhasznàlói adatok is) és megszűnik a kapcsolat.
márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
márc. 21. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!