Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Titeket nem zavar, hogy a GTA...

Titeket nem zavar, hogy a GTA 6-nak 2 főszereplője lesz?

Figyelt kérdés
Nekem már az 5 is csalódás volt a 3 főszereplővel. Az az előtti részeket mindet imádtam pedig. Nem értem minek több főszereplő. Nem tudod úgy vinni a sztorit, hogy te vagy XY. Az meg, hogy lesz egy női főszereplő nagyon elveszi a kedvem. Ez a woke kultúra felidegesít. A star warst is elrontották. Nálam Trevor lett volna az "igazi" főszereplő Ő maga egyenlő magával a GTA-val.

márc. 24. 16:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nő szereplő = woke? Miközben a Rockstar igencsak figyel arra, hogy kellő mennyiségű társadalomkritikát és paródiát építsen be a játékaiba. Már az első trailer végig a 'floridai ember' sztereotípiáról szólt.
márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked egy már egy nő ottléte is zavaró, akkor tőlem kell megtudnod, de nagyon szexista lehetsz. Ez önmagában még közel sem "woke", de sejtésem szerint te ennek a szónak se tudod a pontos jelentését.
márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

#2: van egy beszűkült réteg, akinek minden woke, ami nem fehér keresztény heteroszexuális férfi főszereplővel van eladva. Ők szoktak felháborodni, hogy a nőknek a konyhában a helye, a négereknek a gyapotföldön, a fogyatékosoknak a tajgetosz alján, a nem heteróknak meg a lágerekben, és mindegyik kerülje el messze a filmipart.

Tudnám hol él az ilyen, buborékban (?), hogy nem veszi észre maga körül a világot, mennyire sokszínű.

márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért zavarna? Pláne az, hogy női főszereplő is lesz. Azért woke-nak hívni valamit, aminek reálisan kb 50% az esélye, elég súlyos...
márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Itt egyedül a kérdező egy nagy woke :D
márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
A GTA V-ben nekem sem jött be ez a 3 főszereplős dolog, jobban örültem volna, ha a GTA VI-ban csak 1 lesz. De elfogadom, 2 karakter csak kezelhetőbb lesz, mint 3.
márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Lara Craft woke?
márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#7 Engedd el. Gond van a kérdező fejével...
márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én spec örülök a női főszereplőnek. A GTA Onlineban is női karakterem van, pedig pasi vagyok.

Mondjuk a két karakter engem se nyűgöz le (a 3 pláne nem tetszett anno), én is jobban örültem volna ha marad egy, de az speciel lehetett volna a csaj, és kihagyhatták volna a hapsit, eddig úgyis az összes főszereplő férfi volt...

Amúgy ha ez szerinted woke, akkor a néger CJ is zavart a San Andreasban?

márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

9 Van benne valami amit írsz, igen ha csak egy csaj főhős lenne az kevésbé lenne zavaró. Így úgy érzem hogy a pasi főszereplő mellé adtak egy csajt azért mert benne kell hogy legyen! Amúgy a Ballad of Gay Tony is tetszett, pedig ott is fekete volt a főszereplő.

CJ nem zavart mert ő karakter volt, volt egy sztorija. Ő az egyik kedvenc karakterem nem csak a GTA-t hanem az összes játékot figyelembe véve. De az 2005-ben volt.

Franklin meg egy totál semmilyen figura volt. Legutóbb 2 éve vittem végig a game-t de semmire nem emlékszek ami hozzá kapcsolódik. Meg hogy a végén ő dönt, hogy kivel végezzen...

márc. 26. 20:19
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!