Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik legyen a klubló SSO-ban?

Melyik legyen a klubló SSO-ban?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy saját klubot csinálni, de két klubló között nem tudok dönteni. Nekem mind a kettő tetszik, a véleményeteket szeretném kérni.


*Gen. 3 Haflingi: 900 sc-be kerül, nincs különleges mozdulata, viszont ami tetszik, hogy az összes szín hasonló, így azt nem szabnám meg, melyik szín kell, mégis egységesebben néznénk ki


*Gen 3. Jorviki ősló: ugyan drágább, 975 sc, viszont van különleges mozdulata és jármódja is, a színek eléggé különbözek, illetve fel kell hogy legyen oldva a Vaderdő a megszerzésükhöz



ápr. 1. 20:40
A kérdező szavazást indított:
Haflingi
Jorviki ősló
7 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:

Amit még elfelejtettem írni, hogy milyen fajta klubot szeretnék.

Lenne sok közös progi, túrák és kirándulások, néha edzés is persze, de inkább csak ilyen kikapcsolódás lenne.

ápr. 1. 20:42
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lesz koreó akkor nem baj ha nincs különleges lépés/trükk. Ha lesz akkor se feltétlenül baj, mert egyszerre, szépen kivitelezni a különleges trükköt a hálózati késleltetés miatt nagyon nehéz.


A Vaderdő feloldásának elvárása nem egy nagy dolog, mivel aki eljutott odáig az már ért a játékhoz, tudja mi az a hírnév. Meg amúgyis ha túrát akarsz, nem árt ha fel van oldva minden, hogy változatosak legyenek. Az én túráim érintettek mindent amit csak lehetett, titkos helyszíneket is, amit imádtak, mert sokan akkor látták azokat a helyeket először, de aki látta is, nem olyan helyek ahova minden nap elmész.


Szóval attól függ mi az elképzelésed, hosszú távú célod a klubbal. Mert a legtöbb nem ér meg sok időt, pár hetet, max hónapot. Én egy 2 évet megért klubból jövök, nemrég szűnt meg az elnök kizárólagos döntése miatt, semmibe véve a közösséget amit felépített, akik egy emberként álltak ki a másikért ha kellett (ez hosszú sztori és nem sso téma).

ápr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igazad van, az csak előny, ha minden fel van oldva, akármelyik ló is lesz végül. Talán inkább a hafi felé húzok, mivel szerintem az nagyon jó, ha mindenki kiválaszthatja a neki legjobban tetsző színt, de mégis egységesek leszünk, hiszen nincs nagy különbség.

Még az szeretném kérdezni, hogy szerintetek mi legyen az elvárt játékos szint? Mindenképp olyan tagokat szeretnék, akik értenek már a játékhoz, és ahogy fent említettem minden fel van oldva. Inkább kevesebb, de éretebb, segítőkész és a játékhoz értő embereket szeretnék, mint hogy 50 ember, de nem is ismerik egymást vagy engem.

ápr. 2. 10:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem vegyél be pár embert, és döntsetek közösen melyik legyen a klubló.


2-es, te melyik szerón vagy? Ha szabad szívesen elmennék egy titkos helyes túrára egyszer.

ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez is jó ötlet, köszi
ápr. 2. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

DR-en vagyok, de egy darabig nem lesz ilyen, mivel mint mondtam, a klub megszűnt. Esetleg ha van olyan klub ami vezetőt keres és megengedi, hogy megszervezzem ezeket... Kérdező?


Vagy ha összehozunk pár embert random, bár így még nem csináltam.


Sokféle túrám van előre megírva, például a nyuszis-csirkés húsvéti lett volna most aktuális, van karácsonyi ami a Silversong folyó jegén is elhalad, Halloweenre szellemes ami a szellemjárta ösvényen ér véget. De ami a klubban a legnépszerűbb volt az a "Vad erdei túra", bár ezen kicsit változtatni kell, mert amióta utoljára megtartottuk megújult Hollow Erdő, a "Firgrove-Mistfall körtúra", meg az elfeledett mezőkön keresztül, annak titkos helyét is érintő (ennek nincs neve, de hegyet kell mászni hozzá). Azok nem lettek népszerűek amikben Epona is benne van, mert sokaknak nincs nyitva egész magas szinten is. Pedig az első ilyenen még a druidakapun is átmentünk, amit egy kis csavarnak szántam.

ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kár. Bár én a HD-n vagyok, ha jól tudom csak akkor mehetnék, ha szerót váltok. De sztem, ha chatbe beírod lesznek jelentkezők klub nélkül is.
ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is a HD-n vagyok, de semmi nem köt oda különösbben, a barátaimmal külön szerveren is tudok beszélni.

6-os, ha lenne kedved nagyon szívesen bevennélek a klubomba, igazából pont a túrák lennének főszerepben, nekem is sok ötletem van. Viszont még nincs megalapítva a klub, és egy kis ideig nem is lesz, nem tudom, ez zavar-e. (3 hónapos star rider előfizetésem van most, de nemsokára lejár, és amint lesz legközelebb 30% akció megveszem a lifetime-ot, csak ezek után fogom megcsinálni a klubot.

ápr. 3. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!