Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Normális, hogy enged ilyeneket?

Normális, hogy enged ilyeneket?

Figyelt kérdés
A párom a 8 éves gyerekünkkel simán játszik/néz jumpscare-es horror játékokat - én rohadt mérges vagyok miatta és 1000x szóltam, se leszrja mindkettő
ápr. 14. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy állatot akarsz örökbe fogadni, teljesítened kell pár tesztet, megfelelő gazdi leszel-e.

Na a gyerekhez elég ha beveri valaki a f**zát.


Természetesen nem jó, de ehhez le kell ülni vele, és normális felnőttként megbeszélni a problémát, meghallgatni a másik felet, közösen dolgozni rajta.

Nem ismerjük a pontos hátteret, de ha odamész és fejhangon ordítasz "Mondtam hogy ezt nem szabad! BLA BLA BLA", na abból semmi nem lesz, mert itt üt be HP effektus (hisztis picsa), amit mindenki magasról, khm, érted. Ez a fajta magatartás csak még ellenállóbbá teszi a másik felet, na csak azért is így lesz, pofázzál csak.

Ha nagyon nem egy, érdemes párterapeutát keresni, harmadik féllel átbeszélni a problémákat. Ezt mondjuk sokan nem szeretik, mert akkor mindkét oldalról hullanak kifele azok a csontvázak a gardróbból, meg hát, 'pénzbe kerül, nehogy már egy agyturkász mondja meg mit lehet mit nem, ezért a fosért én nem fizetek'.

ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szólj még neki, mert nem tesz jót egy ilyen kisgyerek lelki világának.
ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fú, hát a párod hülye, ha ezerszer szóltál, rúgd ki, vigye a konzolt is magával.
ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!