Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok az ingyenes...

Mit gondoltok az ingyenes videójáték letöltésről?

Figyelt kérdés
A fitgirl-repacks és hasonló ingyenes oldalakról mi a véleményetek? Ti szoktátok használni ezeket?

ápr. 21. 23:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
50%
#19 Ha elmész dolgozni ahelyett hogy anyuci és apuci nyakán élősködsz akkor lesz pénzed a játékokra. :)
máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 HunLo ***** válasza:
34%

Régebben használtam ilyeneket ,de full vírusos mindegyik.

Régen 6havonta legalább újra kellett rakni a gépet ,mert csiga lassú lett és furcsán viselkedett.


Szóval ne sajnáld a játékokra a pénzt!

Én inkább megveszem.

JÓ nem vagyok nagy játékos 1évente szoktam csak játékot venni ,de az általábban jó szokott lenni és elvagyok vele pár hónapig.


Én azt tanácslom ,hogy telepítsd újra a gépedet teljesen és kezdj el nagy ritkán játékokat venni ,de olyanokat amivel elvagy ,ha nagy gamer vagy legalább 6hónapig.

Ill használd az epic storet.Ott szoktak alapvetően fizetős játékokat ingyenessé tenni ill ragad meg a lehetőséget akkor ,ha steamen ingyenessé tesznek párnapra játékokat.

máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!