Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudok normális "no dvd...

Hol tudok normális "no dvd cracket" letölteni a Batman Arkham Asylum-hoz? (A játék eredeti)

Figyelt kérdés
Nemrég megvettem ezt a játékot de nem szeretném hogy karcolódjon.Már rá kerestem a google-ban de csak bizonytalan crackeket találtam és attól félek hogy ezek elrontják a játékot.Ha valaki tudna egy jó cracket linkelni nagyon megköszönném!:)
2010. dec. 25. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudtommal jó crack nem készült hozzá. Azzal hogy a meghajtóban van, nem karcolódik a DVD, csak ha szar a DVD olvasó, de alapesetben nem szabad karcolódnia. Szvsz jobban jársz ha nem crack-et töltesz le. Amúgy meg tudtommal RELODED, meg Razor1911 a két csapat neve, akik jó crack-et csináltak, de ez sem életbiztosítás. Tehát a tanácsom: maradj az eredeti megoldásnál.
2010. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!