Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 1 hónap és itt van a duke...

1 hónap és itt van a duke nukem forever, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
több mint 12 évnyi fejlesztés után tényleg olyan jó lesz vagy ezt is pár óra alatt kivégezzük mint a legtöbb játékot, a multit meg hamar megunjuk, vagy dlc-kel próbálják majd életben tartani?
2011. máj. 24. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
majd megtudod ha kijön.
2011. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak én vagyok az egyetlen, aki nem lepődne meg, ha a készítők hirtelen csődbe mennének, esetleg az alienek elfoglalnák a székházat és nem engednék kiadni a játékot. A poént félretéve is azt gondolom, hogy még ne igyunk előre a medve bőrére. Persze azt sem tartom kizártnak, hogy a fejlesztők nagy mókából a megjelenés előtt egy nappal bejelentik, hogy when it's done, aztán mégis megjelenik. Nem lehet kiszámítani. Ugyanez a helyzet a minőséggel. Nézzük meg a Mafia 2-t. Ha jól tudom valamikor 2003 körül(+/- 1-2 év) kezdték fejleszteni és tavaly jött ki. A minősége a nyomába nem ért a legendás elsőnek, de azért nem volt rossz. A Prey is több mint tíz évig készült de egy teljesen átlagos játék. Szóval én már semmin nem lepődnék meg, alapvetően várom a játékot, de nagyon félek attól, hogy a játék annyira csúfosat bukik mint Romero és a Daikatana.
2011. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!