Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyum szerint 2 hónap alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum szerint 2 hónap alatt nem lehet beleszeretni valakibe. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel két hónapja járunk és mondta, hogy szeret.

Én mondtam anyunak, hogy olyan jól esett ezt hallani egy lány szájából, erre ő meg azt mondta, hogy 2 hónap alatt nem lehet megszeretni senkit és különben is egy 17 éves csaj honnan tudná, hogy mi a szerelem. Olyan rosszul esett. Végre ért valami öröm az életben és örömmel újságoltam el, erre ilyet mond. Olyan rosszul esett.

20/F


2010. aug. 21. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

efffiffoff.

akár pár perc is elég

2010. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
lehet h csak épp megjött anyudnak a havi és ezért mondta..vegyél neki tampont és rögtön más lesz a véleménye^^;):D
2010. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
anyuci pici fia..Te 20 evesen ilyent elmondasz anyudnak vagy meg nala laksz?
2010. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Márhogyne lehetne mi a barátommal első találkozáskor egyámba szerettünk és már 7hónapja együtt vagyunk és ugyanaz az érzés.. 17/l barátom 17/f
2010. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyetlen pillanat is elég hozzá. Amikor a barátom egy gyors, óvatos pillantáromat elkapta és rám mosolygott, akkor beleszerettem. 5 éve vele vagyok.
2010. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"anyuci pici fia..Te 20 evesen ilyent elmondasz anyudnak vagy meg nala laksz?"


Főiskolás vagyok és nála lakok igen mint a főiskolások 90%-a is a szüleivel lakik. Valakinek el kellett mondanom és mivel vele találkoztam először miután elbúcsúztam a barátnőmtől így neki mondtam el.

Haverom azt mondta erre, hogy anyám egy hülye k*rva. hát...xd

2010. aug. 21. 12:19
 7/17 anonim ***** válasza:

Ne is törődj vele! Két hónap bőségesen elég!! Azalatt háromszor is belédszeret.. Nekem amúgy egy hét után mondta a pasim, kissé meg is lepett a bejelentése, de hamarosan kiderült, hogy teljesen helytálló volt.

És 17 évesen miért ne tudhatná, mi a szerelem? Én 9 évesen is voltam olyan szerelmes, hogy ihaj. Jó, ez szélsőség. De 17 éves az már kábé túl van a tinikoron is! Már ha muszáj korfüggőnek tekinteni..

Szóval legyél csak egész nyugodtan boldog, minden okod megvan rá! Egy lány nem mond ilyet csak úgy, ha nem igaz.

Azért ne haragudj anyudra, lehet, hogy ő csak mást ért szerelem alatt (talán azt, mikor ix év után a nagy szerelem elmúlik, és megszelídülnek az érzelmek, meg elmélyülnek, természetessé válnak, ami miatt néha észrevétlenek, viszont szilárdak).

2010. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12.15-ös: Mégis hol lakna egy húszéves manapság Magyarországon.. Én is a kis szobácskámban lakom 25 évsen, hiába keresek pénzt, az arra elég, hogy feléljem.. vagy most b@sszam el albérletre? De ha neked van pár fölös lakásod, írj privit, van pár haverom:)
2010. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Decoy ***** válasza:

anyád hülye... már bocsi... vagy fél hogy a csajjal többet leszel mint otthon vele... kitudja:O


Wilson

2010. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Anyukád nem valami bölcs ember,már elnézést ezért...2 pillanat alatt úgy bele lehet esni valakibe h se lát se hall :D ez korlátlan dolog,mármint a szerelem.nem lehet általánositást ráhúzni...véleményem szerint anyukád csak félt a pasitól,és ezért mondja ezt neked.ami nem szép dolgo,de hát a szülök már csak ilyenek :D
2010. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!