Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak én látom úgy hogy az...

Csak én látom úgy hogy az Xbox grafikája jobb mint a PS-é?

Figyelt kérdés
Csak összehasonlítottam képek alapján az Xboxét és a Ps3-ét és úgy láttam mintha a box szebb lenne....már volt xboxom és szép de most várom(mára, vagy hétfőre) hogy jöjjön meg a PS3. De gyakorlatilag a PS Hardvere erősebb a boxénál nem?
2011. aug. 5. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
előző generációból(xbox, ps2) tényleg szebb volt az xbox grafikája egy picivel. viszont a mostaniaknál(xbox360, ps3) a ps elvileg szebb lenne, gyakorlatilag a játékaid minőségétől függ, amit tolsz rajta. Egy crysis például ps3on szebb lenne mint boxon.
2011. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Programozás kérdése, a multiplatform címek általában kicsit jobbak boxra, mert egyszerűbb programozni, az exkluzív címek meg ps3-on szebbek valamivel, mivel ott csak arra kell megírni a játékot. A ps3 meg nem igazán erősebb a boxnál. A processzor erősebb, de ez nem minden. Gpu és bus-vezérlésben valamint memóriakezelésben meg a box a jobb. Stb, a vége az, hogy a kettő ugyanannyit tud.
2011. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megjött a PS a resi5-tel ami szintén megvolt boxra...nem látok külömbséget...
2011. aug. 6. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:

XFR válasza:

Amúgy a boxnak 3 magos a ps-nek meg 9 mert a ps-nek hamar kiégnek a magjai a box-nak meg nem szal ebben jobb a box.

2012. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves előző, ezt a választ kár volt leírni, dől belőle a baromság.
2012. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!