Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A CoD 4 Xbox 360-on vagy PC-n...

A CoD 4 Xbox 360-on vagy PC-n a jobb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
PC
2011. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És miért? Mert én még csak Xboxon játszottam, és ott nagyon szépen futott és nagyon jó volt.
2011. aug. 10. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
PC mert ha tört akkor ingyen van tört szeróra a multi :DD
2011. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Boxon a legjobbak a codok, mert nincsenek csíterek és kb ugyanúgy is néz ki. Sőt jobban is, mert pc-n az fps növelés miatt mindegyik kis csíter leveszi minimumra a grafot, csak hogy előnyhöz jussanak.
2011. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, én pont azért adtam el az xboxomat, mert a CoD 4 és 5 (főleg az 5) már játszhatatlan volt rajta a hackerek miatt.
2011. aug. 10. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
A Live-n es a PSN-n is vannak cheaterek (nem is keves) tehat ezzel a sz@r szoveggel ne gyere. A COD 4 valoszinuleg egyforma a ket platformon mivel eleg regi jatek es akkoriban az xbox nem maradt el az akkor csucs hardwarektol annyira mint most. Raadasul ra lett optimalizalva. Tehat valoszinuleg mindegy.
2011. aug. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja es a grafika lebutitasa a jobb fps erdekeben nem csalas. Ha a te PC-d nem birja a 60 fps-t akkor a helyedben en is levennem a grafikat mivel minden egyes szazad masodperc szamit.
2011. aug. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!