Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crysis 1 lassan tölt be,...

Crysis 1 lassan tölt be, eleinte rendesen ment, volt másnak is hasonló probléma?

Figyelt kérdés

üdv! először is, köszönöm, hogy megnéztétek a kérdésem.

a játék teljesen jól fut, és amíg meg nem közelítettem a bányát, addig gyorsan töltötte a szinteket, mentéseket/ és mentett is.

a bánya felé belassult, kiérve az idegen hajó dologból meg játszhatatlan. nyom egy autómentést, és 10 perc?? ..


kérdésem az lenne, hogy mit csináltok ilyenkor?

hely van a gépen, még sok is mert éppen új gép, memória relative kicsi 2Gb, eddig elég volt. mi történhetett? O_o


2011. aug. 28. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
MIVAN memória 2 gbite... legalább 10% nak kéne lenni a teljes memórihelyből hogy mehessen normálisan... törölj valamit vagy vegyél egy 1 terrás külső hd-t (nekem az van)amúgy szerintem a mentésekkel telik a memória......
2011. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod, legalább valaki reagált.


memória: RAM. 2 giga ram.

a vinyóm 500 giga.

a poén? a "régi" pályákon megy a töltés rendesen, ha ott mentek az is gyorsan megy, és persze töröltem mentéseket.. bazz nem semmi :D úgy látszik ahogy bejöttek a játékba az idegenek meg minden, úgy nem szereti :D

mindegy.. itt van assasins creed2 meg witcher 2..

aztán ha elég a kockulásból, edzés.


köszi a választ, ment a zöld kéz.

2011. aug. 28. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!