Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Netes vásárlással kapcsolatos...

Netes vásárlással kapcsolatos rossz tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Engem érdekelne, hogy kinek milyen negatív tapasztalata volt ezen a téren. Rossz színek - a képnek nem megfelelő -, sosem meg nem érkező csomag.

Én körömlakkot rendeltem és a csomagom sosem kaptam meg. Újra feladtam, de ismét nem kaptam csomagot és az e-mail-re sem válaszolnak. Kicsit csalódott vagyok. :(


2010. máj. 6. 00:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Nekem eddig csak is pozitív tapasztalataim vannak. Ha ajánlva adta fel neked a körömlakkot, akkor utána lehet nézni, hol akadt el esetleg a szállítás.

Honnan rendelsz amúgy? Mert teszvesz-en és vaterán vannak pozitív-negatív értékelésű eladók, ami alapján könnyen ki lehet szúrni, hogy kiben lehet megbízni és kiben kevésbé, vagy egyáltalán nem.

2010. máj. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
színvonalas oldalakról vásároltam eddig csak, így a tapasztalataim is csupa jók. soha nem akartam kockáztatani ilyen teszvesz-es cuccokkal. még az ebay-ben sem bíznék meg 100%ig. én csak egy adott márka hivatalos honlapjáról való rendelést tartom 100%ig megbízhatónak.
2010. máj. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vaterán, vagy teszveszen rendeltem, hanem pont egy netes boltból. Elvileg hivatalos volt, de mégsem kaptam még visszaigazoló e-mail-t sem.
2010. máj. 6. 08:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokszor rendelek netről, és eddig még mindegyik csomagom megérkezett. Rendeltem már E-Bayről, Vateráról, különböző netes áruházakból, csak pozitív tapasztalatom van. Ruhát mindig lutri rendelni, mert az nem biztos, hogy olyan lesz, mint a képen, meg méretben sem biztos, hogy passzol. Ha rendelsz, arra kell figyelni, hogy a fizetési módban az utánvétest jelöld meg!! Olyan helyről nem szabad rendelni, ahol előre kell fizetni, mert lehet, hogy átvernek!
2010. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer rendeltem 2 pár cipőt, külföldről rendelték, kifizettem, onnantól kb 3 hétre rá meg kellett volna jönnie, de semmi. Felhívtam a faszit aki rendelte azt mondta visszaadja a pénzem, mert a vámoltatásnál a cipők elakadtak. Azóta is várom a pénzt, de semmi. 32ezer forintról van szó.
2010. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Egyszer rendeletem internetes boltból, 40.000 forint értékben egy fényképezőt, másnap jött a telefon / email, és 100%osan betartották az ott leírtakat, minden probléma nélkül kézhez kaptam :D Igaz, nem hibásodott meg, a garanciát nemtudom hogyan kezelték volna, de a megrendelés tökéletesen lezajlott :P
2010. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Honnan rendeltél és mennyi idő telt el azóta?
2010. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már vateráról, teszveszről, meg üzletek netes boltjaiból is, mindig megkaptam mindent. Vaterán volt csak egyszer egy olyan baki, hogy az újnak árult poló egy agyonmosott, lyukas sz*r volt.
2010. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát én myspacen vettem egy cipőt,amire azt írták hogy 39-es,de 40,5-es volt
2010. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia. Myspacen én is vettem már cipőt, azt tudom ajánlani, hogy kérj belső és külső talphosszt. Ha a cipődre tökéletesen stimmel, csak akkor vedd meg. Ebben nem tudnak hibázni. :)
2010. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!