Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft mod berakás probléma...

Minecraft mod berakás probléma? Lent, légszíves.

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy a Millenaire(Millénaire) mod-ot szeretném berakni. Oké az NPC-ket és az építményeket látom. A menüt is megnyitja mikor üzletelek a helybeliekkel. Az a baj hogy BLOCK-okat nem látom:\. Van a MudBrick és egy pink kockát látok. Hogy tegyem be a játékba. Minden videóban látottakat ugyan úgy csináltam meg. Azt is töltöttem le amit ő rakott bele. Több videót is megnéztem ez ügyben.
2011. nov. 9. 16:22
 1/2 anonim válasza:
74%

szia!

ez egy olyan módszer amit nem látsz videóban!

töröld ki az egész .minecraft mappát tudod beírod a futtatásba hogy %appdata%

és ott van

nah azt töröld ki és utána indítsd el a jatekot és ott force update nahés akkor megcsinálja kilépsz a játékból és onnan ugyan úgy mint vidikben !

egyébként ajánlom hogy tedd fel először a toomany itemset az autómatikusan kitörli a meta inf mappát a minecraft.jar ban és akkor megkönnyíti a dolgod

aztán a toomany items-re a mod loadert és arra a millianárét vagy mit:D

ha nem akarod hogy a mappjaid elvesszenek

akkor a save vagy milyen mappát mentsd le valahova

remélem értetted(a helyesírásért bocs)

2011. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz:P de már megcsináltam:DD probléma az a Zombe's modpack volt mert az blockolta a ModLoadert. Semmi baj a helyesírásért:P zöld kezet azért adtam:)
2011. dec. 13. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!