Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a probléma velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma velem? Miért ijednek el tőlem a lányok?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy mit aggódok hisz helyes srác vagyok. 195cm vagyok, kék szemű, 23éves. Jó kedélyű vidám emberke. A modorom sem pofátlan sőt, az a fajta vagyok aki szeret még udvarolni a lányoknak. Azt mondják, ezt szeretik. Na persze! Nem vagyok erőszakos egyáltalán. Nem cigizek, a drog is kimarad. Inni meg nagyon ritkán iszok, akkor is csak a buli kedvéért. Részegen sem vagyok egy állat, inkább vicces. A barátaimmal, ismerőseimmel nagyon jó a viszonyom. Empatikus vagyok. Voltak már kapcsolataim, több évesek is. Tehát nem vagyok kezdő. Tavaly júniusban szétmentünk egy csajjal. Azóta szingli vagyok. De már nagyon unom. Segítsetek! Komolytalanok kíméljenek! előre is köszi! :)
2011. aug. 25. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, pedig nagyon helyesnek tűnsz! :/
2011. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt teljesen komolyan mondom a csajoknak általában az ilyen

rossz fiúk jönnek be :)Akik isznak drogoznak Stb. és nem azért mondom. hogy legyél olyan mert Ne!

2011. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

leírás alapján te pont az esetem vagy :DD


és amúgy a rosszfiúk csak addig kellenek a lányoknak amíg meg nem csalja őket a pasi, illetve amíg valami akkora nagy baromságot csinál ami miatt rács mögé kerül -.-

2011. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 heloka ***** válasza:

így elsőre atomszimpatikus vagy:D

vans000000 néha elegem van a válaszaidból. miért hiszed, hogy minden nő egyforma... de valami nagyon rosszat tehetett veled egyikünk, ha így leírod a másik nemet://

visszatérve rád, kedves kérdező, szerintem semmi

baj nincs veled.. lehet hogy rossz embereknél próbálkoztál:)

2011. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jól estek a kommentek! :D
2011. aug. 26. 21:04
 6/10 A kérdező kommentje:
bár ha képet küldhetnék akkor lehet hogy mást írnátok... :/
2011. aug. 26. 21:12
 7/10 heloka ***** válasza:
linkelj
2011. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2011. aug. 29. 21:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Na ugye hogy megrázó?! Tudtam én..... :)
2011. aug. 30. 19:38
 10/10 A kérdező kommentje:
A helyzet változatlan...
2011. nov. 24. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!