Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Az probléma ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az probléma ha egy pasi belsőleg nem az a férfias férfi?

Figyelt kérdés

Nem meleg, csak nem pont azok érdeklik. Pl sokkal romantikusabb a kelleténél, sokkal fontosabbak számára az érzések és hogy azokat hogy éli meg. Tud sírni, és belül még kicsit gyerek is. Nem menőzik, nem vág fel, nem próbál alfa hím lenni. Magas elvei vannak. Szereti az egyszerű dolgokat mint egy séta vagy ülni és nézni a csillagokat.

Van benne azért némi férfiasság, de ritkán tőr elő belőle, kevesen tudják kihozni belőle.

Külsőleg azt mondják férfiasan nézek ki. Bár nem állítom hogy tökéletes vagyok. Nem kondizok pl mert nem köt le, szeretek mozogni de inkább a társas sportokat amire ritkán jut időm.


2011. júl. 30. 18:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem probléma, legalábbis az én ízlésemnek.

Sose voltam oda az alfahím típusokért, akik hencegnek, meg menőznek mindennel. Az olyanoktól felfordul a gyomrom.


Ha érzelgősebb vagy, az se baj, gondolom nem sírod el magad mindenen:) Az ilyen srácokkal sokkal mélyebben lehet beszélgetni, és az ágyban is sokkal odaadóbbak szerintem. Ott meg is tudod mutatni, hogy mennyire vagy férfias, miközben figyelsz a nőre.

2011. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
9%
A lányoknak a belső egyáltalán nem számít. Az a lényeg, h jól nézz ki!
2011. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
hát ha baszni akarsz akkor biztos is :)
2011. júl. 30. 18:40
 4/23 anonim ***** válasza:
9%
Tartós kapcsolatra is csak a külsőt nézik.
2011. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Lány vagy? mert ha nem a véleményed nem számít sokat :P
2011. júl. 30. 18:42
 6/23 anonim ***** válasza:
7%
Fiatal lehetsz, v tapasztalatlan, különben tudnád, h mi férfiak jobban ismerjük a nőket, mint ők magukat ;)
2011. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ok akkor ronda vagyok ez van, mi lenne ha a kérdésre kapnék választ :P
2011. júl. 30. 18:43
 8/23 anonim ***** válasza:

A leírt szavakban, azaz az önjellemzésben nincs hiba

azzal már inkább lehet gond, hogy hogyan teszed mindezt.

Pl. milyen hangsúllyal és pillantással, testbeszéddel beszéled azt, ami leírt szóként jól hangzik.

2011. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Kaptál választ: mivel nem számít nekik a belső, nem probléma :P
2011. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát ezt csak az látja aki ismer :)
2011. júl. 30. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!