Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy problémám a Sims...

Van egy problémám a Sims 3-mal. Volt valakinek esetleg ilyen, vagy ehhez hasonló gondja? Ha igen, mi volt a megoldás?

Figyelt kérdés

Az volt, hogy játszottam a Simemmel, és egyszer, amikor utasítottam valamire, akkor nem mozdult meg! Bármit csináltam neki, ott állt, és mégcsak levegőt sem vett! Az ürítése piros volt, tehát ki kellett mennie, és még akkor sem mozdult meg, pedig magas szintűre volt állítva a szabad akarat! Már az akciósorban 2x ott volt, hogy "pisiljen be", és még akkor sem csinált semmit az ég világon! Így hát kitöröltem az egész játékállást, mindent, pedig a Simem nagyon magasra edzette már fel magát... úgy sajnálom... most ugyanúgy vele kezdtem új játékba, de félek, hogy megint ez lesz. Valami ötlet, hogy mit csináljak? A TITKOS KÓD KI VOLT KAPCSOLVA! Bár használtam egyszer-kétszer... na jó, ötször, vagy többször... meg a moveObjects kódot is... talán ez a hiba? Vagy a motherlode kód? Mert azt is kb ennyiszer használtam...

Lekéste szegényke a munkát is (a Sim)... :(

Légyszi segítsetek! Mondjátok meg, hogy van-e okom az aggodalomra? Mert nagyon aggodalmaskodó vagyok... mindenben...

Köszi! :)


2011. nov. 19. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

előfordul ilyen, nem kellett volna kitörölnöd mindent :(( sima kód megoldja.

resetSim teljes név

2011. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak itt az volt a baj, hogy a Simem sengeteg mindent elért már, egy kb egész szobányi ásványa volt, jártasságpontjai voltak, meg minden :(

Veled volt már ilyen?

Arra a döntésre jutottam, hogy egy kis átmeneti hiba volt, többször nem lesz ez. Én "ha eddig nem történt meg, ezután sem fog" elv szerint próbálok élni, de ez a baki szerintem csak 1x fordult elő... remélem.

Köszi a választ :)

2011. nov. 20. 09:13
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja és eredeti a játék

Ha ez jelent valamit :)

2011. nov. 20. 09:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg le volt egyszer töltve, ment, de kitöröltem mindent, ami a letöltöttel volt kapcsolatos, mert a lelkiismeretem nem engedett nyugodtan játszani
2011. nov. 20. 09:16
 5/8 anonim ***** válasza:
de mondom ha a resetSim kódot alkalmazod, akkor 1 mp alatt helyrejön a simed :) nekem is volt már ilyen.
2011. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi ez életmentő volt :)

Nehéz felfogású vagyok, csak azért nem értettem :D

2011. nov. 20. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:

csak annyi h pl. resetSim Kiss Laura

és akkor újragenerálja a simet, kb. 1 mp az egész :) ezt akármikor lehet alkalmazni, ha pl beragad egy sim.

2011. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor már nem kell félnem :) köszi :)
2011. nov. 21. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!