Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti várjátok a resident evil 6-ot?

Ti várjátok a resident evil 6-ot?

Figyelt kérdés

A resident evil 5 közvetlen folytatása, a resident evil 6 lesz. Megjelent róla az 1. trailer:


http://www.youtube.com/watch?v=sS_bGpe9qE8&feature=g-games&c..



Milyen folytatásra számítotok?


Vajon Wesker halála után minden helyre áll? Mert a trailerben nem úgy tűnt.

Sőt, ami nekem nagyon tetszik, hogy végre először Leon meg Chris egy részben fognak szerepelni.


2012. jan. 21. 15:46
1 2
 1/12 Dr.Jukundus válasza:
szerintem nagyon jó kis game lesz:)
2012. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akciójátéknak remek, de horrornak nulla. Ami elég nagy baj, mert ez a játék horrornak indult, és annak is kellett volna maradnia. A 4. résztől sajnos ez a tendencia megy. A néger parasztfertőzöttek, amik kicsit SEM ZOMBIK, a mátrixmozdulatok tömkelege, valamint az, hogy folyamatosan társ van melletted, teljesen elvették a régi Resident Evil-ek hangulatát. A játék ettől persze jó lesz, én is játszani fogom, csak hát nem nagyon tetszik az, hogy egyre jobban az akció felé hajlik a játék, horrorelemből meg egyre kevesebb van. Annak viszont örülök, hogy Leon visszakerül, mert szimpatikus karakter volt a 4. részben.
2012. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Előző:

Nem értelek :(


A 4. és 5. részben szó nem volt zombikról. Persze, hogy nem zombik voltak, a készítők sem zombikat akartak csinálni, hanem a Las Plagas, illetve más néven az Uroboros nevű vírussal fertőzött emberek.

Nem értem, miért baj az, hogy hoztak egy változtatást.

Nekem igen is jobban tetszett a 4. és 5. rész, mind az előzők. Az összeset lejátszottam, eddig az 5. tetszett a leges legjobban.

A resident evil történetében egyetlen egy rész van, ami szerintem nagy hülyeség, ami nem más, mind az operation Raccoon city. Az egy nagy baromság volt megcsinálni, teljesen megváltozik a történet benne, mellesleg Leont is megölik, de akkor kérdezem én, mit keres a 4. részben???

Az Op. R. C. egy nagy hülyeség.

A 4. és 5. rész nagyszerű újítás, nincs semmi gond vele.

Szerintem attól féltek a készítők, hogy a rajongók megunják a folytonosan ugyanazt a történetet, valami újat akartak hozni, amit tisztelni kéne, mert a rajongókért csinálták, erre az emberek meg csak lefújozzák a 4. és 5. részt. Pedig azok a legjobbak. Azok a mozdulatok, amiket Leon csinál abban a lézeres szobában, az szerintem is egy kicsit túlzás, de végül is profi ügynök lett belőle a Raccoon city incidens óta :)


Egyébként a 6. részéről már van egy oldal, ahol írnak egy kis történetet a játékról, de szerintem csak a trailerből következtették, mivel azt írták le, ami ott történt, hogy a polgármestert megfertőzte a T-vírus, Chris pedig a BSAA csapattal megy egy másik városba, ahonnan furcsa jelenségeket jelentettek.

Na itt az első bibi a történettel.

Hogy kerül képbe a T-vírus??? Amikor azt még William Birkin fejleszti tovább a G-vírusra még a darkside chroniclesbe? Még a resident történetének szinte legelején? És ott is van, hogy a G-vírust először Weskeren tesztelte. Lásd: remake.

Szerintem szó nem lesz T-vírusról :) Valami más lesz.

2012. jan. 21. 19:22
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, várom. Amúgy a kis szóváltáshoz hozzászólva: Nekem nagyon bejött a reform a 4. meg az 5. résszel - bár az is igaz, hogy az igazi horror eléggé megfakult és átment akcióba/taktikázásba. Ez persze valamennyire érthető is: gyanítom, a sok - szerintem totál alaptalan - fikázás és kritika ("jajjmá ugyanolyan az összes rész" meg hasonlók) hatására döntött így a Capcom. Viszont a trailer alapján számíthatunk a jó öreg városi környezetre kedvenc zombijaink és főszereplőink társaságában, amelyek a hőskorszak jellemzői.

Már csak egy hasonlóan felturbózott (de klasszikus játékmenetű) Outbreak-epizód hiányzik.:)

2012. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Wesker halála???

Basszus,az sose tud megdögleni...;)

2012. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szerinted ha nem halt volna meg nem mutatták volna a trailerbe?

Ha még élne az lett volna az első a trailerbe, hogy őt mutatják.

Bár nekem is hiányozni fog az biztos :(

2012. jan. 22. 16:07
 7/12 A kérdező kommentje:
Bááár lehet, hogy a 7. részben újra megjelenik egy újabb világ meghódító tervel :)))
2012. jan. 22. 16:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért a lávafolyam + 2 rakéta a képébe már neki is sok volt :D Amúgy hiányoltam kicsit, hogy Jill alig szerepelt az alapjátékban, keveset lehetett róla megtudni, valamint tökre megváltozott, mint amilyen a RE3-ban volt. De mindegy, most tervezem megvenni a RE5 Gold Edition-t, amelyben új küldetések lesznek, és Jill is irányíthatóvá válik.
2012. jan. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azt én már lejátszottam.

Az eddigi megjelent összes resident evil játékot lejátszottam. Kivéve az Operation Raccoon city-t, amit nem is fogok!

2012. jan. 23. 17:51
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, Jill valójában megváltozott, de jó irányba :)

Szerintem szebb, nőiesebb lett, nekem bejött!

2012. jan. 23. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!