Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti várjátok a resident evil 6-ot?

Ti várjátok a resident evil 6-ot?

Figyelt kérdés

A resident evil 5 közvetlen folytatása, a resident evil 6 lesz. Megjelent róla az 1. trailer:


http://www.youtube.com/watch?v=sS_bGpe9qE8&feature=g-games&c..



Milyen folytatásra számítotok?


Vajon Wesker halála után minden helyre áll? Mert a trailerben nem úgy tűnt.

Sőt, ami nekem nagyon tetszik, hogy végre először Leon meg Chris egy részben fognak szerepelni.


2012. jan. 21. 15:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én várom ha jól hallatom lesz már benne Claire...még egy játékban sem láttam bár igaz csak 4el és az 5el játszottam...de filmben ő volt nekem a nyerő!!
2012. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Claire nem szerepel a 4 és 5-ben, de van sok rész amiben szerepel.

Pl. darkside chroniclesben az egyik főszereplő.

Meg az általam nem kevelt operation Raccoon city-ben is szerepelt. Meg még egy csomó régebbi részben is!

Claire általában Leon mellett szerepelt, de volt hogy találkoztak Chrissel is. Végül is testvérek.

Amúgy ha jól gondolom szerepelni fog a 6-ban is (remélem, mert én is szeretem), de akkor csakis Leonnal szerepelhetne, mivel Chris teljesen máshol van.

Ő a BSAA-ban van és egy másik városba riasztották.

Remélem ő is szerepelni fog :)

2012. febr. 19. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!