Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik jobb konzol manapság?...

Melyik jobb konzol manapság? Playstation 3 (kompatibilis a PS2-vel? ) vagy a Xbox 360? Tudom ide írhatnám a Wii-t de annak gyengébb a grafikája és abban az lehet érdekesebb, hogy az inkább fizikai mozgáson alapul az irányítása.

Figyelt kérdés
Ha tudnátok pár mondatban hozzáfűzni ehhez a témához és megindokolva eztz elöre is köszönöm.Ugyanis tervezek egy konzolt venni csak kérdés,hogy melyiket?
2009. jún. 20. 08:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

5. Válaszadó válaszol.

Ha van hozzáférésed, amerikai accountod, vagy angol, akkor elméletileg van hozzáférésed a Playstation Store-hoz is. Onnan (régebben legalábbis le lehetett) le tudod tölteni a szoftvert.

2009. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ok, majd megnézem csak a PS3-mamon nins még net, thx.
2009. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én a wii-re szavazok... Szerintem semmi baja nincs a grafikájával, és tök jól bele lehet élni magunkat a játékba, nem pedig csak ülünk a székben, és nyomogatjuk a gombokat. ,,..::ViC::..,,
2010. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 mate1996 válasza:

Én ps3 párti vagyok mert sokkal tovább kifogja bírni játékok szempontjából.Egyszer eljön az az időszak mikor már olyan nagy gépigényű játékok lesznek, hogy azt egyik xbox sem fogja bírni se a wii.A ps3-nak eleve 8 magos procija van míg a xbox-nak csak 3 magos.

Na meg ott az internet xbox-on drága, ps3-on ingyenes. A játékok drágábbak ,de talán ez az egyetlen egy gyenge pontja a ps3-nak.

Hosszú távon ps3, mert a sony nem 1-2 siker évben gondolkodott a ps3 megtervezésekor.

2010. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért valamit tisztázzunk már,mert sok helyen ezt hallani:

A Wii grafikája gyengébb,mint a másik két konzolé,de nem annyival gyengébb,hogy egyesek lesz@rozzák!!!!!!


A legerősebb hardverileg a ps3! (blu-ray, 3D stb..)

360 is kiváló konzol!

2012. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!