Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gamer lányok tényleg bejönne...

A Gamer lányok tényleg bejönnek a fiúknak?

Figyelt kérdés

[link]


Már rengetegszer olvastam, hogy azok a lányok, akik "gamerek", azok bejönnek a fiúknak.

Viszont ez szerintem a való életben nem igaz, mert a fiúk azt mondják, hogy ezek fiús hobbik, és fiús lánnyal nem járnának.


Most akkor melyik az igaz?


2012. jún. 5. 13:27
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Hát nekem bejöttek volna, ha ismertem volna személyesen akár csak egyet is. Így viszont nős emberként már mindegy...
2012. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Naná!
2012. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Igen,én is g4m3r vagyok csak fiúba.
2012. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de általában csak a gémer srácoknak. Mondjuk nem bánom :D
2012. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

Inkább úgy mondaám, hogy azok a csajok, akik szeretnek játszani. Jó közös progi tud lenni, meg legalább nem nyafog, ha menni kell a klánnal irtani, vagy valami.

De a mai "gamer girl" csajok azt hiszik menők attól, hogy ugyanolyan buta ribik, mint eddig, csak feltesznek egy sztk-s szemcsit meg fognak egy konzolt a kezükbe, mait az öcsköstől nyúltak le kölcsön.

A másik véglet meg a folyton kockuló, aki wowban ismerkedik, és a közhiedelmek szerint ronda is. :D

Na ebből egyik se igazán menő, a kettő között egy normális szinten tartva inkább. :D

Bár ízlések és pofonok persze.

2012. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nem tartom magam gamer lánynak, volt, hogy ráfüggtem 1-2 dologra, pl wowoztam 3 évig, szakaszosan. Mondjuk 2 hónap kockulás 3 hónap normális élet kb így. Most viszont iszonyat tetszik a Mass effect széria :) Meg a barátommal néha játszottunk street fightert is. Tény, hogy emiatt velem el lehet beszélgetni ezekről, és talán így jó beszélgetőpartner vagyok. Külsőre átlagos, bár volt, hogy pl. wowban elárultam a nevem, rám kerestek iwiwen (akkor még divat volt :D) és sokkal rendesebbek voltak. Az egyik srác még zaklatott is, nem is olyan rég írt egy levelet amin láttam, hogy el van borulva az agya :D Úgy beszélt rólunk mintha egy pár lettünk volna, közben tiltás/törlés volt 3 nap után miután kiderült hogy az iwiwről leszedett képeimre recsizik. Már bocs.


Azért vigyázz majd ezekkel mert nem volt vicces mikor 8 e-mailt küldött... sose áruld el a neved csak úgy... még ha guild is na :)

2012. jún. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%
xDDD úristen. kocka 10 éves nyomorékok. de a fiú úgy is mindegy hogy elárulja-e vagy nem
2012. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagyok, nem 10. És lány, ha engem basz0gatsz.
2012. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok fiús lány, nagyon csajos vagyok, mégis gamer:) 21/L
2012. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

" 21 éves vagyok, nem 10. És lány, ha engem basz0gatsz."

Nem,nem téged hanem aki téged zaklatott,arról írtam.

2012. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!