Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagydarab/kövér fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagydarab/kövér fiúknak bejönnek a kövér lányok?

Figyelt kérdés
Elég sok kövér párt, házaspárt látok, vajon ezeknek a férfiaknak valóban bejön a kövérség, vagy azért választanak kövér nőt, mert jobban elfogadják így őket?

2012. máj. 20. 14:41
 1/6 nagyemeseanna válasza:
vagy/mert/csak szerelmesek. Én meg sok szőke párt látok, és annyira üres a fejem, hogy azon gondolkodom, hogy azért járnak e, hogy a barnák ezen gondolkozzanak. - Ha kövér vagy , fogyj, ne filozz. fogyj. -
2012. máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igazából azért, mert ha nincsen ló jó a szamár is.
2012. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
A kövér fiúknak is a szép testű lányok tetszenek. A kövér lányoknak is a szép testű fiúk. Csak ők nincsenek abban a helyzetben, hogy válogassanak. Ez marad nekik, a dagiszerelem.
2012. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok szerencsére kövér, csak érdekelt ez a jelenség. Hogy vajon itt megértésről van-e csak szó, vagy tényleg tetszik nekik a kövérség.

Szerintem nem igaz, hogy nem válogathatnak és bárkivel összejönnek, mert nincs más, ismerek nőket, akiknek kimondottan a nagydarab, pocakos, kövérkés férfiak jönnek be és fordítva is. Kollégám például odavan a nagydarab húsos nőkért.

2012. máj. 20. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Házaspárok esetében könnyen lehet, hogy eredetileg vékonyak voltak, csak "összehíztak". :)

Egyébként igen, én is ismerek olyan nőt (közeli barátnőm), aki mindig is a nagydarab, mackós pasikra bukott (vékony lány), és a pasik szemében is lehet vonzó egy teltebb nő.

Bizonyos kor felett már nem csak a külsőségekre megy az ember, vagy más külső vonások válnak kívánatossá. :)

2012. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem anyu és apu nagyon vékonyak voltak, amikor összeházasodtak. Azóta apu meghízott 100 kg kb. és anyu is vele hízott, de nem túlságosan. Szóval nem biztos, hogy bejönnek, de ha valakivel napi szinten együtt vagy, nem veszed észre olyan szinten, hogy hízik.:)
2012. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!