Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúknak és lányoknak, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak és lányoknak, nektek bejönnek ebben a régebbi klipben szereplő lányok és fiú?

2011. dec. 18. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én sírnék ha egy ilyen fotosopolt kirakatbaba lenne a barátnőm. Bazz nem vagyunk ötvévesek, hogy barbizzunk.
2011. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy nehany eve klipp, nem mondhatod reginek. Stilusra ugyanaz ami most megy, lanyok alig valami ruhaban razzak a segguket... es csak h valaszoljak is, igen van aak lany bejon, de sosem kene baratnonek ilyen aki klippekben razza a segget.
2011. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Valóban egyesek elhinné valaki hogy ezek természetesen ilyen szépek... Én nem vagyok egy csúnya lány ezt azért is mondom mert szépség versenyt nyertem de amikor fotóztak non stop akkor láttam mennyire megszerkesztik a fotómat a fotoshop segítségével (am a fókuszt nem nézed?)
2011. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!