Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A fiúknak bejönnek azok a...

A fiúknak bejönnek azok a lányok akik szeretik a focit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 19:35
1 2
 1/16 dirtboy ***** válasza:
31%
szerintem be de mivel én nem nézek focit ezért nálam abszolút nem indulna előnnyel,sőt kifejezetten utálnám ha meg próbálna elrángatni egy meccsre ahol egymást verik a szurkolók halomra mert sajnos ilyenek a meccsek.
2012. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Szeretem, ha jártas a témában valamennyire :)
2012. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 dirtboy ***** válasza:
14%

köszönöm hogy lepontoztatok,mintha nem a kérdésre adtam volna választ,az én válaszom is hasznos volt amiért a kérdésre válaszoltam.

akinek meg nem tetszik bekaphatja,nem kell azért pontozni mert nem pont azt válaszoltam ami neked tetszik.

2012. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
jah persze...
2012. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Dirtyboy, látszik, hogy életedben nem voltál még focimeccsen! A szurkolók nem ütik-verik egymást, ez a média kib...tt hazugsága. Én rendszeresen járok ki a Fradi meccseire, és nagyon-nagyon kevés attrocitás van!(a b középbe járok) Ha vannak, akkor azok lóf..ok a "kultúrált" nyugati országokban történő rendbontásokhoz képest!

A médiának érdeke, hogy ezt a "futballhuliganizmust" felfújja, mert akkor az emberek, akik beveszik ezt, tudnak miről beszélni.

A politikusoknak is érdeke, ugyanis amíg az emberek a szurkolókkal foglalkoznak, addig ők nyugodtan csinálhatják a piszkos ügyeiket.

Az üzletembereknek is érdekük a szurkolók ellen lenni, ugyanis a szurkolók nem igazán csípik a modern futballt, amiből a biznicmenek meggazdagodnak.

Ezért szokták beállítani a szurkolókat vandáloknak, akik csak balhézni járnak meccsekre. És Dirtyboy, sajnos te is bedőltél a liberális metéltfarkú médiának. Gratulálok!


(lehet lepontozni, a moderátorok úgyis le fogják venni a kérdésemet)

2012. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 dirtboy ***** válasza:
16%

lehet hogy nem minden meccsen van ez persze ez világos de én itt a közelemben azoktól aki járnak meccsekre dvtk meg fradi meg hasonló tőlük szedem ezt hogy rendszeresen van bunyó.

sőt ismerek is olyat aki elsők közt van ha bunyó tör ki,sőt talán ő generálja néha.

én egy falucskában lakok és mikor itt rendeztek egy nagyobbacska meccset kapásból hoztak 50-100 rohamrendőrt.

én nem azt mondom hogy a foci meccs az 100% hogy bunyóba végződik,én csak azt mondom hogy egy meccsen jóval nagyobb esély van balhéba keveredni mint pl.egy fekvenyomó versenyen.

de lényegében mindegy mert a kérdés nem erről szól hanem arról hogy nagyobb eséllyel indul e egy olyan lány aki szereti a foci.

erre én leírtam hogy nálam személy szerint nem jelent előnyt,erre meg azt látom hogy le vagyok pontozva mintha nem a kérdésre válaszoltam volna.

milyen dolog már ez?

na nem mintha földhöz vágna ez a dolog de azért csak zavaró hogy normálisan válaszolok erre ezt kapom.

2012. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem írom le hogy az ilyen lányok nálunk hol végezték, és általában hány darabban..
2012. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM A FOCI AZ A FIÚKÉ A LÁNYOK MARADJANAK A SAJÁT DOLGAIKNÁL
2012. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes válaszok.

Bár nekem van barátom, de a haverjaim kifejezetten örülnek, ha fociról "vitatkozhatunk".

Bár én már szinte megszállott lettem 2 év alatt, amióta nézem, de úgy tűnt, a fiúknak tetszett, hogy nem a az új pink kistáskámról, vagy az új szemfestékemről beszélek.:)))

2012. jan. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!