Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akad a Battlefield 3...

OwnaGe kérdése:

Miért akad a Battlefield 3 Multiplayer?

Figyelt kérdés

(De csak a Multi akad. Megyek 4 métert és visszarak 3 szor utána abbahaggya és megint fél percenként.)A netem 15 megás nemtudom hogy elég e hozzá.

gépem:MS Windows 7 Home Premium 64-bit SP1,Intel Core 2 Duo E7400 @ 2.80GHz,4,00 GB Dupla-csatorna DDR2 @ 399MHz,Foxconn G31MXP (Socket 775),GeForce GT 440,A válaszokat előre is köszi.



2012. jún. 20. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha csak a multi akad akkor szerintem

1.,vagy sok a pinged (kapcsold ki a torrentet vagy letöltést)

2., Vagy rossz a neted (akkor vegyél nagyobb sávszélességet vagy egyszerűen válts szolgáltatót)

3., Vagy a szerverrel van a gond akkor menny másik szerverre

2012. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát azaz igazság hogy a netem jó a torrenteket meg monden ami szar és rontja a teljesítményt kikapcsolom. de minden szereveren nem akadhatok...
2012. jún. 21. 12:07
 3/4 A kérdező kommentje:
mindent*
2012. jún. 21. 12:07
 4/4 A kérdező kommentje:
a pingem az 11 körül van de nemhinném hogy akadnia kéne :S:S azért kösz a választ :))
2012. jún. 21. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!