Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul a Sims2-őm mert ezt...

Nem indul a Sims2-őm mert ezt írja ki. (bővebben lennt. ) Mit csináljak?

Figyelt kérdés

"DirectX 9.0c kompatibilis videókártya felismerése sikeretlen.Kérlek,ellenőrizd,hogy a videókártyád DirectX 9.0c kompatiblis-e,illetve hogy a gyártó által kibocsátott legújabb driverek vannak-e feltelepítve a gépre.Az alkalmazás leáll." Ugye müködik rajta a Sims2 mert ha nem akkor engem anyukám kinyír mert rohadt drágán vettük.:S:S Mit csináljak hogy lehet ezt ellenőrizni??? :\'( :\'(Telepítsem újra???Kérlek valaki írja meg RÉSZLETESEN!!!


köszönöm szépen előre is. :) [:(]


2009. júl. 8. 15:56
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

nem érted: ".Kérlek,ellenőrizd,hogy a videókártyád DirectX 9.0c kompatiblis-e,illetve hogy a gyártó által kibocsátott legújabb driverek vannak-e feltelepítve a gépre".

a videokártyával van a gond. lehet hogy régi.

2009. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Amikor megvetted a játékot akkor megnézted ,hogy mi a rendszerkövetelmény?..Részletesen leírják,hogy milyen típusú géppel tud indulni a játék...Lehet,hogy a géped gyenge,és ezért nem indul el...
2009. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

és akkor ennyi??? game over??? nem tudok játszani vele???:O

a játékot nem én kértem hanem kaptam. :S:S

2009. júl. 8. 16:08
 4/26 A kérdező kommentje:
de a gépem nem régi és nem is gyenge. :S OLG tuti kis gép :S és mit tudnék telepíteni??? vagy a játék megy a kukába??? engem akkor kajak kinyírnak :S:S
2009. júl. 8. 16:32
 5/26 A kérdező kommentje:
-O boccs.
2009. júl. 8. 16:38
 6/26 A kérdező kommentje:
valaki kérem segítsen mert mindjárt sírok .:'(:S
2009. júl. 8. 16:38
 7/26 A kérdező kommentje:

kuka kb.10e. ft

nem hiszem h én ilyen szerencsétlen vagyok de egy osztálytársamnak régebbi szarabb gépe van még is feltudta telepíteni :S nekem meg tök jó mai darab :S és nem is volt olcsó. nekem soha semmi se sikerül :'(

2009. júl. 8. 16:45
 8/26 anonim ***** válasza:
Na nem kell rögtön pánikba esni ;) Szedd le ezt a progit: [link] Aztán a DirectX supportnál mondd meg,hogy milyen szám van ott! Ha 9.0,akkor mondd meg a videókarid típusát (legfelül van a Name-nél).
2009. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
azt írja ki h Unknown :S na ennyit rólam és a gépekről.
2009. júl. 8. 16:57
 10/26 anonim ***** válasza:
Unknown?? XD Érdekes.Na jó,akkor látom mást kell itt tenni. Akkor menny a Sajátgépbe-->Üres területre katt jobb klikk-->Tulajdonságok-->Hardver-->Eszközkezelő,görgesd le az ablakot,-->Videokártyák. Nyisd le ezt,és ott kéne lenni a típusnak. Ha ott is Unknown..akkor még van egy lehetőség xD Bár akkor valószínűleg ott is Unknownt írna ki :SS
2009. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!