Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul a Sims2-őm mert ezt...

Nem indul a Sims2-őm mert ezt írja ki. (bővebben lennt. ) Mit csináljak?

Figyelt kérdés

"DirectX 9.0c kompatibilis videókártya felismerése sikeretlen.Kérlek,ellenőrizd,hogy a videókártyád DirectX 9.0c kompatiblis-e,illetve hogy a gyártó által kibocsátott legújabb driverek vannak-e feltelepítve a gépre.Az alkalmazás leáll." Ugye müködik rajta a Sims2 mert ha nem akkor engem anyukám kinyír mert rohadt drágán vettük.:S:S Mit csináljak hogy lehet ezt ellenőrizni??? :\'( :\'(Telepítsem újra???Kérlek valaki írja meg RÉSZLETESEN!!!


köszönöm szépen előre is. :) [:(]


2009. júl. 8. 15:56
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
nincs olyan h videókártyák csak olyan h hálozati kártyák.most már a bátyám is megnézte h mivan de ő se nagyon ért ezekhez ezt mondta amit te leírtál másik verzió??:S
2009. júl. 8. 17:09
 12/26 anonim ***** válasza:
Nincs olyan? Hajaj :S Mikori a géped? Nagyon új még? Más játékkal próbáltál már játszani? Majd elmondom,miért lényegesek ezek.
2009. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
kb másfél éve vettük meg. azóta már játszottam 1-2 játékkal Driver,meg egy ilyen lövöldözősös játék most gontam kipróbálom h milyen is ez a Sims mert egy osztálytársamnál játszottunk megetetszett tök jó,ellehet vele szórakozni anyától megis kaptam,nem is számítottam rá erre nem működik :S:S
2009. júl. 8. 17:15
 14/26 anonim ***** válasza:
a Driver 3mal játszottál? Mert ha igen,akkor bizony futnia kéne a Simsnek is! Hát én ezt már nem értem..És elég nagy baj az is,hogy nem írja ki hogy mégis milyen az a videokártya..Ha kiírná,lehetne frissíteni,ami meg megoldaná a gondot.. azért még töltsd le ezt a progit: [link] Magyar. A Megjelenítés fület nyisd le. Ott lesz egy olyan,hogy Windows videó. Na arra katt.Eszköz leírásánál ott kéne lennie,hogy mi a neve...Vagy az adapter leírásánál. Am bocsi hogy itt töltögettetek veled mindent.. xD Csak tényleg segíteni szeretnék.
2009. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

nem baj h töltögetsz le velem ilyen szarokat mert nem szarok mer játékot menhetnek :D:D

köszi h segíteni akarsz na letöltöttem ezt van ott oldalt:

Introducing Everest

Features

License

Getting started with everest

the user interface

report wizard

preferences

troublesshooting (FAQ)

revision history

teháát..:S:S

2009. júl. 8. 17:38
 16/26 anonim ***** válasza:
Tudnál erről csinálni egy screenshotot és felrakni mondjuk képfeltöltés.hu-ra és ide belinkelni? Mert ezt nem igazán értem xD (Hogyha esetleg nem tudod,akkor képet a Prt Sc SysRq billentyűvel tudsz,amit aztán bemásolsz paintbe,és elmented..)
2009. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
2009. júl. 8. 17:51
 18/26 anonim ***** válasza:
A sok töltögetésnek az lesz az eredménye,hogy kevés hely lesz a gépeden(ezek mind foglalják a helyet),és nem árt ha figyelsz a vírusokra is....Nézd meg előbb,hogy van-e gépeden videó kártya...
2009. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
és azt hogy??? xD
2009. júl. 8. 17:56
 20/26 anonim ***** válasza:

Pár megás cuccok ezek,nagyon foglalja a helyet,mit ne mondjak :) egyébként nem kéne hülyeséggel tömni a fejét,hogy vírus,mert én is innen szedtem őket..úgyhogy bocs :) Videókártya meg még jó hogy van a gépébe,különben hogyan tudott volna játszani?? Tudod valamivel meg is kell jeleníteni a textúrákat,és videokártya nélkül bajosan..:)


Kérdezőnek: A Megjelenítés menübe menny. Aztán Windows videó. Vagy itt írta ki azokat :O?

2009. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!