Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul a Sims2-őm mert ezt...

Nem indul a Sims2-őm mert ezt írja ki. (bővebben lennt. ) Mit csináljak?

Figyelt kérdés

"DirectX 9.0c kompatibilis videókártya felismerése sikeretlen.Kérlek,ellenőrizd,hogy a videókártyád DirectX 9.0c kompatiblis-e,illetve hogy a gyártó által kibocsátott legújabb driverek vannak-e feltelepítve a gépre.Az alkalmazás leáll." Ugye müködik rajta a Sims2 mert ha nem akkor engem anyukám kinyír mert rohadt drágán vettük.:S:S Mit csináljak hogy lehet ezt ellenőrizni??? :\'( :\'(Telepítsem újra???Kérlek valaki írja meg RÉSZLETESEN!!!


köszönöm szépen előre is. :) [:(]


2009. júl. 8. 15:56
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

letöltöttem még 1x most sikerült

ezt írja ki : eszköz leírása legfölül egy csíkba

lejebb mező mellete egy kicsit távolabb | érték


nem tölt semmit így ennyi van kiírva

2009. júl. 8. 18:10
 22/26 anonim ***** válasza:
Hm. Az utóbbi időben nem kellett valamiért Windowst újratelepíteni? Mert látom akkor a gép meg úgy semmi sem akarja felismerni a videokártyát..Talán a drivere valahogyan letörlődött,vagy valami..ilyenkor szokott ez lenni. Hát.Ennél többet én se tudok sajna :S Sry.
2009. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

múltkor volt valami baja a gépnek de nem kellet semmit se újra telepíteni meg semmi :S ajj istenem gépecske miért csijnálod ezt velem??:@ :(

épp eleget segítettél!!! legalább megpróbáltuk! majd megkérem anya egy barátját aki számítógépekkel foglalkozik h segítsen.d az meg soha nem jön át :S na jóó köszönöm szépen addig is csak szemezgetek a simsel :(

2009. júl. 8. 18:18
 24/26 bibiii válasza:
uu nekemis ezt írja ki,de megtaláltam a videokártya nevét,esetleg tudnál segíteni h lehetne frissíteni vagy vmi h elinduljon? :S
2011. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 futo viktoria válasza:

nekem is ezt írja,és nekem is kiírja hogy mi a neve lécci irjatok mert tök új a gépem 1hónapja se kaptam a legújabbak között van és nagyon szép teljesítménye van.a videó kártyája GeForce 210 es. a DirectXes probléma nekem is megvan de már felraktam a DX9.0c-t de nem jelzi hogy fent van.nekem angolul irja ezt:Failed to enumerate any DirectX 9 compatible graphics adapers in this system!

Please make sure you have a DirectX 9 compatible graphics adapter and have installed the latest manufacturer provided driver.

The application will now terminate...

próbáltam crackel elinditani de akkor irja ezt.nem eredeti mindegyik.sorrendbe is telepítettem de semmi.Tsbin-böl is próbáltam de akkor meg azt irja ki hogy nem eredeti cd/dvd és tegyem be az eredetit. mit csináljak??? :( lécci segítsetek.

2011. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 futo viktoria válasza:
az utolsó válaszolónak: írd le hogy milyen videókártyád van és segítek. a kérdezőnek meg annyi hogy telepítsétek ujra ha még mindig nem jó.általában ez megoldás.és utána telepítsd fel az everestet megint ami itt megtalálható és jónak kell akkor lennie: [link] utána ahogy elmondták nyisd meg és ott van a megjelenítés utána a Windows Videó és ott lesz az eszköz leírásánál.ha megvan milyen van akkor ird ide ki.mert akkor tudok segíteni.meg még sokan.én is voltam ma így.de rájöttem.általában a frissitésekkel van a gond.! (: nekem GeForce 210es van akinek még az van és ilyen baja van az innen tölcse le(de akinek nem az van az ne próbálkozzon vele!): [link] haa segítség kell írd ide.mert van több lehetőség is. (:
2011. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!