Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van World of Warcraft: Mists...

Van World of Warcraft: Mists of Pandaria Beta tört szerver?

Figyelt kérdés

WoW MoP Béta tört szerver van?? Csak eredetit találtam:/

Ha van linkelnétek?


2012. júl. 16. 11:29
1 2
 11/12 anonim válasza:

Annyit már érdemes tudni, hogy a pandawow.ru-nak már van instant 90-es realmja bár igaz 20percenként dc-zik, de idővel majd javul. Ugyan ezen a szerón 100x-os és 5x-ös szorzók vannak viszont picit bugosabb mint a pandashan. A pandashannal csak annyi a baj, hogy keveslem a szorzót hiszen tele van bugos questekkel így alig lehet haladni. Én mind a kettő szerveren játszom, úgyhogy elmondom a személyes véleményemet mind a kettőről.

pandawow.ru:

-előnyei: nagy szorzók, nem kell tökölni a fejlődéssel, részben fixáltak a kasztok, instant 90-es realm.

-hátrányai: ha nem tudsz oroszul elég gáz ott tolni, hiszen nem értesülsz semmiről pl raidek og vagy sw ellen stb-stb.

pandashan.com:

-előnyei: angol nyelv, kasztonként kb 60-70%-os a fixáltság.

-hátrányok: marha kicsi szorzó (5x) és sok bugos quest, nagyon nehéz így felszenvedni egy karaktert 90-re.

Tapasztalataim szerint, a pandawow.ru instant 90-es realmja szép és jó de nem hosszútávú gamelésre, max csak leteszteled, hogy mit tud egy-egy kari 90-en és kész. A 100x-os realmja viszont túl sok, ott az a baj, hogy 2 nap alatt megvan egy full dreadfulos karaktered (ha alliban vagy), magyarul nem kell megszenvedned egy fasza karakterért. Ezzel a 100x-as realmmal még az a baj, hogy rengeteg hülyegyerek elkezd valamit csinálni pillanatok alatt fel is húzza 90-re, és azt sem tudja hogy mit kell kezdeni vele, tehát fogsz majd olyat látni, hogy intellectes warrior, agilitis mage és társai..

A pandashan ezzel szemben olyan értelemben jó, hogy 5x-ös mert kevesebb a noob hiszen van idejük bőven tapasztalni a karijukat a fejlődés alatt. A másik dolog, hogy mindkét szerveren 90%-ban warrikat fogsz látni, ugyanis a sebzésük bugos tehát túl nagy, de ez majd idővel ki lesz fixálva. Az én karijaim amikről tudom, hogy viszonylag jól működnek az a: Rugó, DK, Sámi, Mage és Paladin. A többiről nem nagyon tudok semmit csak a warlockról, hogy a legmenőbb spellje ami mop-ban jött ki (demonic gateway) faszán nem működik ..


Remélem tudtam segíteni, és majd könnyebben döntesz, hogy hol gamelj :)

Pandawow.ru-n megtalálsz a 100-ason alliban Thatyana néven

vagy Pandashan Taran' Zhu 5-ösön alliban szintúgy Necrobabe néven :D

2013. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Janix0001 válasza:

Van magyar is és jobb mint a külföldiek!!!4


[link]

2014. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!