Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket vegyem, gördeszkát...

Szabados "Pascal" kérdése:

Melyiket vegyem, gördeszkát vagy xbox játékot?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom eldönteni hogy most vegyek egy gördeszkát a jelen hónapban vagy a következőben egy játékot.Ugyanis a gördeszka az kamatozhat sok mindenbe de lehet hogy már nemakarok egy hónap után menni vele így csak feles pénzkidobás a játék viszont tudom hogy jó és nem bánom meg ha megveszem.

2012. aug. 2. 18:14
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem maximum naiv lehetek, naív biztosan nemm. Miért hivatkozol arra, hogy ez egy ilyen világ? Rengeteg ember van, akik vesznek játékokat... Amúgy meg filmet meg zenét én sem veszek, mert marhára nem éri meg. Nem nyújt annyi szórakozást. Igaz, megvan a kedvenc filmem, és a kedvenc együttesem, a Linkin Park lemezeit is megvettem, mert megérdemlik, már csak tiszteletből is. Egy játék sokkal hosszabb szórakozást nyújt, mint egy film. Amúgy most legalább valami értelmes félé is
2012. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%
*Értelmes félét is írtál.
2012. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj már, de az meg téged minősít, hogy egy elgépelésre rögtön ugrasz, mert te milyen tökéletes vagy és ki kell azt rögtön emelni, hogy más valamit elírt. Ez szánalmas...

Ezen felül azt sem hinném, hogy egy számomra senkinek kéne arról beszámolót tartanom, mit miért teszek. Tudod amíg ilyen színtű warez mellett is dúskálnak a sztárok és celebecskék a pénzben, de vastagon, addig nem szorul össze a szívem, hogy jaj, meg kellene vegyem azt a lemezt. Nézd már pl. flourtomikát, espét meg társait, vastagon vannak tömve a gyerekek és akkor hol vannak még a VALÓDI nagy nevek és sztárok, akiken a magyar színvonallal mérve többszázezres táska, ruha, mindenegyéb lóg, a hátsójuk alatt a sokmilliós verda figyel... Ezeket lopom én meg? Ezeket lopják meg? Komolyan? Ugyan kérlek...

2012. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Ja meg, hogy a filmet, zenét te is lopod. Akkor milyen jogon adod be, hogy vagy valaki? Bort iszol, de vizet prédikálsz tesó. Osonj el inkább hamar.
2012. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de ez nem elgépelés volt, hanem helyesírási hiba... Tudom no shit Sherlock, de akkor is. Látom a szövegértés nem megy. Nem azt mondtam, hogy zenét és filmet én sem veszek, csak a kedvenceimet tiszteletből? A zeneipar jelenleg egy nagy szar, az az igazság. Én arról beszélek, hogy a játékok fejlesztőit károsítod ezzel. Akik bizony nem fürdenek a hírnévben, és a médiában sem szerepelnek, nekik egyszerűen ez a munkájuk. Ha egy játék veszteséges lesz, akkor ők a hibásak, és a kiadó úgy is lefölöz annyi pénzt, amennyit lehet. Ezért mondom ezt, nem fluorról meg sp-ről beszélek, mert ők még azt sem érdemlik meg, hogy letöltsem az undormányukat, amit néhányan "zenének" neveznek...
2012. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Nem, azt nem mondtam hogy lopom a filmeket, mert egyáltalan nem nézek... A zenét meg ha igényes és olcsó megveszem, de 5000 Ft-t nem ér meg egy 40 perces album... A zenészeknek ráadásul a koncertekből is jön hatalmas pénz, jóval nagyobb, mint az album eladásokból. A játékfejlesztőknek meg csak a játékok eladásából jön pénz. Na, én ezt gondolom pontosan.
2012. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Jólvan helyesírásvadászkám, akkor mostmár mehetsz nyugodtan aludni, jó magyar módra belekötsz minden sz@rba, aztán még neked áll feljebb. Hagyjuk, te sem vagy jobb senki másnál, foglalkozz a magad dolgával és ne máséba pofázz bele, hogy mit miért tesz. Senkik véleményére nem adok, az a helyzet, se arcod, se neved. Mit érdekeljen mit gondolsz? És milyen jogon háborogsz itt arról, hogy valaki nem úgy tesz, ahogy te? Tudod öreg amit odatolnak az ember arcába, hogy itt van, vigyed, nem érdekel senkit, azt igenis vinni fogják, hiába adod itt a hős netkatonát. Ez van.
2012. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Na és nekem meg több, mint 10 ropiért nem éri meg olyat megvenni, amivel elvagyok max. egy óráig aztán megunom, mert ócska.
2012. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
megmondom őszintén ilyen jót még rég nem szórakoztam gyakorikérdések.hu olvasásával,ezt most komolyan mondom.Bizkit pedig tényleg olyan érveket és ellenérveket sorakoztatott fel amik megállják a helyüket.És itt az egyetlen válasz amiben megmutatkozik az hogy szerintem mit vegyél kedves kérdező:gőrdeszkát,mert azzal legalább kint leszel a szabadban,Bizkit szerintem te pedig nem kéne tényleg ennyire belekőss másokba,a Kedves Kérdező csak a véleményünket szerette volna tudni,te pedig,Bizkit lehet hogy úgy érzed hogy akárkit legyőznél egy vitában de azt ne itt tedd,akkor menj politikusnak,ezt komolyan mondom,vicc nélkül,szivesebben látnálak téged a parlamentben mint Viktor barátunkat,na helósztok,kötekedni légyszives e-mailben,ne zavarjuk a kérdezőt
2012. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy én is jót mulattam. Persze, én sem akarom a jótündért játszani, akiben csak a jó van, de úgy gondolom, ez most jogos. Meg vitázni is szeretek, na. Bár ez nem befejezés, hogy foglalkozz a magad dolgával... Gomdoltam még anyázok kettőt, de nem illik ide. Aki felé túl támadó voltam annak bocsi, és akit esetleg megbántottam, az hagyja abba a durcát, és "leveszem róla a bántást" :D.
2012. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!