Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket vegyem, gördeszkát...

Szabados "Pascal" kérdése:

Melyiket vegyem, gördeszkát vagy xbox játékot?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom eldönteni hogy most vegyek egy gördeszkát a jelen hónapban vagy a következőben egy játékot.Ugyanis a gördeszka az kamatozhat sok mindenbe de lehet hogy már nemakarok egy hónap után menni vele így csak feles pénzkidobás a játék viszont tudom hogy jó és nem bánom meg ha megveszem.

2012. aug. 2. 18:14
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Amúgy minden kalóz warezoló ezzel védekezik... "jajj, nincs pénzem a játékra, mert az a 12 ezer marha sok". De könyörgöm, vársz a játékkal pár hónapot, és nemsokára lényegesen olcsóbban megkapod... nem beszélve az akciókról, mint pl. Steamen a summer sale, ahol pár euróért kapsz elképesztő (és nem régi) játékokat.
2012. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Jólvan kisgyerek, örülj akkor magadnak :)
2012. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
0%
-.- . Na látod te is csak ennyit tudsz mondani, mert képtelen vagy bevallani, hogy igazam van. Egy retardált vagy. Sajnos nem tudsz érvelni, így semmi esélyed egy vitában. Ha hülyék vagyunk, ugassuk le a másikat. Nem vagyok kisgyerek. Te vagy egy szánalom, egy szerencsétlenség.
2012. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább sárkány dildót.
2012. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%
Na látod, csak bizonyítod, hogy az IQ szinted megegyezik egy szobanövényével. Még mindig nem válaszoltál semmi értelmeset.
2012. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Bocs, én nem ülök itt egyfolytában :) Amúgy tudod a vélemény olyan mint a se*gglyuk, mindenkinek van, de senkit nem érdekel a másé. Névtelenül itt vinnyogsz és fröcsögsz, mint valami túlkanos kiskutya, ugatsz mindenre, de mutass már fel valamit, mit is tettél te ezért, hogy ne így legyen? Ó ja hogy semmit. Értem. Gyere adj egy pacsit, jó kutya vagy.
2012. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
0%
Mit tettem, hogy ne így legyen? Kérlek szépen, azt, hogy én tisztességesen megveszem azokat a játékokat, amelyek érdekelnek. Ennél többet átlagember nem tehet, de ha mindenki megtenne ennyit, akkor nem lenne a warez gond.
2012. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Oké, akkor ezentúl nyugodtan alhatsz.
2012. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig nem hallottunk semmi érdekeset mr. Ingyenamitlehetlopjunksokat úrtól...
2012. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Öreg mit vered magad erre? Érezd magad ekkora királynak, hogy megveszed, marhára nem érdekel. Bizony amíg nem lesz megtiltva, nem fogom annyi pénzért megvenni azt, amivel játszom egyszer, talán el se viszi a gép stb. Ne legyél már ennyire hülye kérlek, ha ott lenne egy bolt, teli jó cuccokkal, sehol egy kasszás, sehol egy biztonsági őr vagy kamera, 100-ból 100 ember vinné, amit vinni tud. Ez ilyen világ. Komolyan azt hiszed, hogy mikor itt toltják az ember orra alá ezer felől a filmeket, zenéket INGYEN, majd mindenki lemegy a boltba és megveszi szívjóságból? Nagyon naív vagy öreg, nagyon naív.
2012. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!