Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket vegyem, gördeszkát...

Szabados "Pascal" kérdése:

Melyiket vegyem, gördeszkát vagy xbox játékot?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom eldönteni hogy most vegyek egy gördeszkát a jelen hónapban vagy a következőben egy játékot.Ugyanis a gördeszka az kamatozhat sok mindenbe de lehet hogy már nemakarok egy hónap után menni vele így csak feles pénzkidobás a játék viszont tudom hogy jó és nem bánom meg ha megveszem.

2012. aug. 2. 18:14
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

flamewar :)

amúgy mindketten hülyék vagytok, ahelyett hogy hagynátok a másikat itt iragattok, pedig soha nem fogtok közös nevezőre jutni...

2012. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Miért hagynánk abba xD? Ez nem egy fórum, ahol ezért büntetnék. Meg amúgy is, itt nem lehet lehúzni a színvonalat, mert itt olyan nincs :)
2012. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Nos, én válaszolnék a kérdésre, ellentétben az előttem szólókhoz :)

Szerintem ha jó hosszú a játék kampány módja és leköt az online mód, valamint sok az extra akkor a játék mellet voksolnék :)

Ha viszont rétegjáték akkor érdemesebb a deszkázás, ami azért bőven nyújt újdonságot és szerezhető tapasztalatot.

2012. aug. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Igazán nagyon köszönöm a választ ami rájöttem hogy ritka dolog ezen az oldalon.Nektek meg kedves vitázók ha vitázni akartok akkor az máshol ne itt igaz már nincsenek ilyen jó kabarék a tv ben csak mert ez már annak illik be.
2012. aug. 4. 13:02
 35/40 anonim ***** válasza:
ha van kivel gördeszkáznod (haverokkal), akkor egyértelmű hogy azt vedd meg
2012. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Köszi de nincs senki.
2012. aug. 4. 14:09
 37/40 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Vegyél egy gördeszkás játékot, nyisd ki az ablakot, és az ablak mellett ülve játssz vele :D. Ér a levegő, és játszol is olyannal ami érdekel :DD. Persze nem helyettesíti a mozgást, de akkor is. Amúgy ha az xbox játék mellett döntesz, akkor melyik játékot vennéd?
2012. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Ez se roszz ötlet de nem szeretem a sportolós játékokat.Am vagy a batman arkham city t vagy a the amazing spider man t venném.
2012. aug. 5. 09:35
 39/40 anonim ***** válasza:
Ha a játék mellett döntesz, mindenképp az Arkham City-t vedd. Az Amazing Spider Man is jó játék, de az arkham City egy remekmű.
2012. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Oké köszi.
2012. aug. 5. 11:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!